Контракти.ua

630  —  07.01.24
Постачання ракет для відбиття повітряних атак тривають, - Ігнат
Постачання ракет для відбиття повітряних атак тривають, - Ігнат

Постачання ракет для відбиття повітряних атак ворога тривають. Партнери поінформовані про стан протиповітряної оборони України.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната в ефірі телемарафону.

"У нас йде нормоване постачання ракет. Відбулися величезні атаки, так, ми витратили якісь запаси, які нам надали партнери. Йдуть зараз процеси щодо того, щоб забезпечувати і надалі Україну тою нормою ракет, необхідною для відбиття повітряного нападу", - зазначив він.

Ігнат додав, що союзники поінформовані про стан протиповітряної оборони України і запаси зенітних ракет.

"Ви бачите, що інші є заяви, попри те, що США і Німеччина нам надають можливість відбиватися завдяки поставкам зенітних керованих ракет. Можливо, була долучені і Японія, яка передаватиме через інші країни, зокрема США, якусь частину ракет для України. Ми розуміємо, що в кожній країні є законодавство, яке обмежує торгівлю зброєю", - додав речник.

Ігнат вважає, що Україна не залишиться наодинці з агресором, а іншим країнам потрібно нагадувати, що війна триває.

Статьи по теме
Постачання ракет для ППО скоротилося втричі, хоча у партнерів вони є, - Зеленський
Постачання ракет для ППО скоротилося втричі, хоча у партнерів вони є, - Зеленський

У 2025 році Україна отримувала від партнерів набагато більше ракет.
05.08 — 303

"Ми не є пріоритетом": Зеленський оцінив вплив війни з Іраном на підтримку США

Президент України Володимир Зеленський заявив, що затяжна війна США та Ізраїлю проти Ірану може ще більше послабити американську підтримку Києва.
05.04 — 337

Україні бракує протибалістичних ракет: Федоров анонсував кроки для посилення ППО
Україні бракує протибалістичних ракет: Федоров анонсував кроки для посилення ППО

Україна обговорює створення спільних консорціумів з партнерами, щоб пришвидшити виробництво протибалістичних ракет. Українські оборонні компанії також можуть самостійно виробляти таку зброю.
27.02 — 481