Контракти.ua

2303  —  27.12.23
Колишній нардеп, який зараз на фронті, покликав своїх колег в окопи: "Включіть себе у проєкт"
Колишній нардеп, який зараз на фронті, покликав своїх колег в окопи:

Луценко пропонує, щоб від кожної фракції по 10% народних депутатів на пів року йшли на війну.

Народний депутат ВР 8-го скликання, який зараз служить у ЗСУ, Ігор Луценко відреагував на оновлений проєкт про мобілізацію, який внесли до Ради, та покликав нардепів в окопи.

Про це він написав на сторінці у фейсбуці. Пише ТСН. 

Додамо, що в оновленому законопроєкті про мобілізацію та військовий облік чинні народні депутати України та депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим мають право на відстрочку.

"От незабаром ви проголосуєте закон про нові правила мобілізації. По суті, ваш цей склад направить на фронт ще кілька сотень тисяч людей, з яких якась частина загине, бо така реальність. З іншого боку, парламент зараз зовсім зійшов на пси - воєнний стан, працює жорстка вертикаль, контролювати щось важко, від медіа віддалений і тп. І от саме зараз є той момент, коли можна реабілітуватися і отримати повагу суспільства", - написав він.

Луценко пропонує, щоб від кожної фракції по 10% народних депутатів на пів року йшли на війну. Потім, щоб на заміну їм, приходили інші нардепи. І так по колу.

"Вибрати жеребкуванням чи добровільно, байдуже. На півроку всього лише, але не на штабні посади, а в поля. Аеророзвідниками, снайперами, водіями, радфорозвідкою. Щоб показати іншим громадянам, як треба робити. І тоді ніхто не матиме претензій, що голосували і посилали когось на смерть, а самі сиділи в теплі під захистом ППО".

На його думку, такий підхід підніме "як престих парламенту взагалі, так і кожного окремого нардепа зокрема."

"А якщо ні - то буде гірше, вам багато що пригадають, правдиво чи ні, але точно пригадають. Включіть так себе у цей законопроєкт, не пожалкуєте", - підсумував він.

Нагадаємо, 25 грудня пізно ввечері до Верховної Ради України внесли новий законопроєкт про зміни до проведення мобілізації та військового обліку. Українці гнівно реагують на зміни.

Статьи по теме
На війні загинув колишній нардеп Олег Барна
На війні загинув колишній нардеп Олег Барна

Повідомляється, що загиблому екснардепу було 55 років.
19.04.23 — 1030