Контракти.ua

613  —  10.12.23
Київ організував рух наземного транспорту від "Теремків" до "Либідської", - Кличко
Київ організував рух наземного транспорту від

Через аварійне закриття «синьої» гілки метро на ділянці від станції метро "Теремки" до "Деміївська" оперативно організовано рух наземного транспорту. 77 автобусів та 20 тролейбусів здатні перевозити навіть більше пасажирів, ніж перевозило метро.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram мера Києва Віталія Кличка.

"На час ремонтних робіт оперативно організували рух наземного транспорту: автобусів та тролейбусів. Від "Теремків" до "Либідської" курсують уже 55 автобусів та 15 тролейбусів. Протягом найближчих годин кількість наземного транспорту, що дублює маршрути закритих станцій метро, збільшимо до 77 автобусів і 20 тролейбусів. Така кількість наземного транспорту зможе перевезти 14-15 тисяч людей на годину. До прикладу, метро на даній ділянці перевозило близько 12 тисяч людей на годину", - повідомив Кличко.

Він також зазначив, що зараз фахівці встановлюють причини аварійної ситуації. А відновлювальні роботи можуть тривати до півроку.

"За попередніми розрахунками, відновлювальні роботи можуть тривати до 6 місяців і проводитимуть їх на поверхні. Фахівці досліджують причини аварійної ситуації, що виникла в тунелі на ділянці синьої гілки метро між станціями "Теремки" - "Деміївська". Там рух поїздів закрили. І наразі вони курсують між станціями "Героїв Дніпра" - "Либідська", - додав Кличко.

Обмеження руху на "синій" гілці метро

Рух поїздів між станціями метро "Деміївська" та "Теремки" у Києві закрили на час ремонту перегінного тунелю. Обмеження продовжаться протягом пів року. Спочатку їх планували запровадити з 9 грудня, втім станції закрили вже сьогодні.

Статьи по теме
Директор киевского метро будет отстранен от исполнения обязанностей, - Кличко
Директор киевского метро будет отстранен от исполнения обязанностей, - Кличко

Директор "Киевского метрополитена" Виктор Брагинский будет отстранен от исполнения обязанностей после скандального расследования журналистов. Он находится на должности около 10 лет.
16.03 — 260

Київ визнано найкращим містом за версією агенції Resonance, - Кличко
Київ визнано найкращим містом за версією агенції Resonance, - Кличко

Експерти міжнародної агенції Resonance присудили Києву почесне звання "Найкраще місто 2023 року" в рейтингу "100 найкращих міст світу". Це звання українська столиця отримала завдяки стійкості, незламності мешканців Києва та хоробрості перед обличчям війни.
05.01.23 — 873

У разі надзвичайної ситуації в Києві розгорнуть близько тисячі пунктів обігріву - Кличко
У разі надзвичайної ситуації в Києві розгорнуть близько тисячі пунктів обігріву - Кличко

Віталій Кличко заявив, що в разі надзвичайних ситуацій взимку в Києві можуть розгорнути близько тисячі пунктів обігріву для містян.
03.11.22 — 740