Контракти.ua

705  —  27.11.23
Нову допомогу США Україні ухвалити до кінця року буде важко, − голова Комітету з розвідки Палати представників
Нову допомогу США Україні ухвалити до кінця року буде важко, − голова Комітету з розвідки Палати представників

Нову допомогу США Україні та Ізраїлю ухвалити до кінця року буде важко. Про це в ефірі NBC заявив голова Комітету з розвідки Палати представників США Майк Тернер.

Про це пише Bloomberg.

Республіканці в Конгресі прагнуть пов’язати свою згоду на іноземну військову допомогу з жорсткішою прикордонною політикою після того, як президент Джо Байден підписав проміжний законопроєкт, який продовжив фінансування уряду США до початку наступного року.

“Я думаю, що буде дуже важко зробити це до кінця року, і зараз перешкодою є політика Білого дому щодо південного кордону”, − сказав Тернер.

Конгрес повертається на роботу цього тижня, і на порядку денному стоять питання про допомогу Ізраїлю та України. “Подальші ускладнення ставлять під питання, чи Вашингтон продовжуватиме надавати своїм союзникам ресурси та зброю”, − зазначає видання.

Спікеру Палати представників Майку Джонсону доведеться долати негативну реакцію з боку радикальних консерваторів, які відкрито висловлюються проти допомоги Києву.

Білий дім запросив близько 4 мільярдів доларів екстреного фінансування для збільшення ресурсів на кордоні та протидії потоку фентанілу. За словами Тернера, у цій пропозиції відсутні політичні зміни, яких прагнуть консерватори.

“В обмін на надання додаткового фінансування Україні ми маємо провести значні та суттєві реформи у нашій прикордонній політиці”, − заявив сенатор Том Коттон в ефірі Fox News. За його словами, зміни у питаннях надання притулку та умовно-дострокового звільнення є одними з головних політичних проблем консерваторів.

Статьи по теме
Сенат США готує жорсткі санкції, а дипломати ЄС вдарили по
Сенат США готує жорсткі санкції, а дипломати ЄС вдарили по "тіньовому флоту": як РФ можуть покарати за війну

ЄС остаточно проголосував 21-й пакет санкцій проти РФ, заморозивши стелю цін на нафту на рівні $44,70, а Сенат США готує розгляд законопроєкту Грема-Блюменталя.
25.07 — 256

Трамп посилить тиск на Росію задля перемоги на виборах у США: аналіз експерта
Трамп посилить тиск на Росію задля перемоги на виборах у США: аналіз експерта

Припинення бойових дій в Україні може стати головним козирем Дональда Трампа перед осінніми виборами до Конгресу США, що змушує Вашингтон шукати шляхи жорсткішого економічного впливу на Москву.
25.07 — 303

США та РФ проведуть переговори у Філіппінах про війну в Україні: що відомо
США та РФ проведуть переговори у Філіппінах про війну в Україні: що відомо

Рубіо та Лавров проведуть зустріч на Філіппінах і говоритимуть про Україну.
22.07 — 333