Контракти.ua

186  —  20.11
РФ намагається посилити контроль над інтернетом напередодні виборів 2024, - ISW
РФ намагається посилити контроль над інтернетом напередодні виборів 2024, - ISW

Уряд Росії продовжує заходи щодо обмеження доступу громадян до Інтернету та посилення контролю над російським інформаційним простором, ймовірно, готуючись до президентських виборів 2024 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Інститут вивчення війни (ISW).

Прем'єр-міністр Росії Михайло Мішустін 17 листопада підписав постанову, яка дозволяє Федеральній службі з нагляду у сфері зв'язку, інформатизації та ЗМІ (Роскомнадзор) блокувати сайти, які публікують інформацію про способи обходу сайтів, заблокованих російським урядом.

Раніше 17 жовтня Держдума Росії прийняла законопроект, згідно з яким агітаційні матеріали президента не можна показувати на сайтах, заборонених Роскомнаглядом.

"Постанова від 17 листопада, ймовірно, частково стосується контролю над російським інформаційним простором перед президентськими виборами 2024 року", - зазначили в ISW.

Вибори президента в Росії

Ще в серпні поточного року прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Путіна переоберуть на наступний термін з результатом понад 90% голосів.

Як стверджувало Reuters, диктатор вирішив балотуватися на березневих президентських виборах, які дозволять йому залишатись при владі як мінімум до 2030 року.

А пізніше з'явилась інформація, що Путін затвердив поправки до закону про вибори президента, які ускладнять стеження за фальсифікаціями.

Статьи по теме
Росіяни наростили виробництво ракет швидше, ніж очікувалось, - ISW
Росіяни наростили виробництво ракет швидше, ніж очікувалось, - ISW

Схоже, що російські військові збільшили свої запаси високоточних ракет швидше, ніж передбачалося в попередніх прогнозах.
08.11 — 224

Через погром в Дагестані Путіну все важче показувати РФ як релігійно толерантну країну, - ISW
Через погром в Дагестані Путіну все важче показувати РФ як релігійно толерантну країну, - ISW

Через погром в Махачкалі Кремлю, ймовірно, буде важко запевнити виборців, що ситуація під контролем, і переконати єврейську аудиторію, що їхні меншини в безпеці, незважаючи на свої зусилля представити РФ як релігійно толерантну країну.
31.10 — 268

Іран та
Іран та "Хезболла" координують ескалацію на кордоні Лівану та Ізраїлю, - ISW

Іранські лідери досягли консенсусу щодо схвалення обмежених транскордонних атак "Хезболли" ​​на Ізраїль.
24.10 — 291