Контракти.ua

791  —  19.11
Скільки зараз коштує орендувати житло у Львові, Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові
Скільки зараз коштує орендувати житло у Львові, Києві, Дніпрі, Одесі та Харкові

Ціни на оренду житла у великих містах трохи знизилися у порівнянні з початком осені. Зараз найдешевше орендувати житло можна у Харкові та Дніпрі, а найдорожче - у Львові.

Як змінилися ціни на оренду житла у листопаді, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler) з посиланням на статистику Bird. 

 

Оренда житла у Києві

У листопаді в столиці можна орендувати 1-кімнатну квартиру в середньому за 12500 гривень. Ще місяць назад ця сума була більша майже на 1 тисячу гривень.

Двокімнатну квартиру орендувати потягне близько 17200 гривень, трьох кімнатну - від 28 000 гривень.

Як зазначають у Bird, попит в кінці осені змінився у порівнянні з високим сезоном (серпень-вересень). Зараз у попиті "рідкісні квартири" - наприклад, однокімнатна на Золотих воротах з білими стінами та мінімальною кількістю меблів.

Переважно шукають квартири з великою вітальнею та спальнею - такі зараз у попиті й тому ціна не сильно впала. Ще 30% - це шукачі квартир з дітьми та тваринами. Але ринок може задовільнити приблизно тільки половину таких запитів.

Оренда житла у Львові

Львів стабільно тримає ціни на оренду житла, хоча невеличке зниження від жовтня все ж таки спостерігається.

Ціна оренди однокімнатної - від 15000 гривень, двокімнатної - від 17000 гривень, трьох кімнатної - від 20000 гривень. Це на 1000-1500 дорожче, ніж було у липні, але трохи дешевше, ніж було у жовтні.

Оренда житла в Одесі

Одеса так само тримає ціни на оренду житла без особливих змін, хіба трошки стало дешевше орендувати однокімнатну квартиру. Зараз за місяць власники хочуть 7500 гривень. На початку жовтня ця цифра сягала 8000 гривень.

Орендувати двокімнатну квартиру в Одесі обійдеться у 10000 гривень, Три кімнати - від 14000 гривень.

Оренда житла у Харкові

Найдешевша оренда житла зараз у Харкові. За останні місяці вартість оренди однокімнатної та двокімнатної квартири у ціні не зросла, а ось попит на трьох кімнатні - підріс на пару сотень гривень.

Однокімнатна - від 4000 гривень

Двокімнатна - від 6000 гривень

Три кімнати - від 8000 гривень

Оренда житла у Дніпрі

У порівнянні з вереснем 2023 року вартість оренди житла у Дніпрі підвищилася. Орендувати 1 кімнату обійдеться у 10800 гривень. За дві кімнати прийдеться віддати вже 16000 гривень, а три кімнати будуть коштувати - від 17200 гривень.

У загальному від вересня ціни на оренду збільшилися у середньому на 1500-2000 гривень.

Статьи по теме
Де жити дешевше. Скільки коштують квартири в Києві у порівнянні з Братиславою
Де жити дешевше. Скільки коштують квартири в Києві у порівнянні з Братиславою

Вартість квартир в Києві хоча й висока, все одно все ж житло тут коштує дешевше, ніж у країнах Європейського Союзу. Одне з відносно наближених по вартості квадратних метрів міст Європи – столиця Словаччини, Братислава.
22.11 — 215

ГАЛЖИТЛОБУД, добудуй квартири нашої Мрії в Києві
ГАЛЖИТЛОБУД, добудуй квартири нашої Мрії в Києві

Шановний пан Зеленський (Володимир Зеленський), пан Клично (Віталій Кличко, Віталій Кличко), пан Садовий (Андрій Садовий), пан Малюк (Служба безпеки України) мене звати Валерія Олійник та я хочу з вами поділитися однією історією про мрію.
22.11 — 344

Де у Києві купувати житло на перспективу: топ-3 райони
Де у Києві купувати житло на перспективу: топ-3 райони

В Києві є райони, де житло суттєво відрізняється за ціною від інших. Вже традиційно квартири дешевше у Деснянському та Святошинському районах. Але якщо інфраструктури там розвиватиметься, то зростатиме і якість життя, і вартість квадратних метрів.
29.10 — 1572