Контракти.ua

370  —  13.11.23
Кличко: в бюджеті на 2024 рік Київ передбачив 1 млрд гривень на підтримку захисників
Кличко: в бюджеті на 2024 рік Київ передбачив 1 млрд гривень на підтримку захисників

Київська міська влада знайшла можливості допомагати захисникам і в наступному році. Зокрема, на програму "Захисник Києва" в бюджеті на 2024 рік закладено 1 млрд грн.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram мера Києва Віталія Кличка.

"Київ підготував проект бюджету столиці на наступний рік. При тому, що парламент фактично позбавив столицю та інші міста й селища можливості допомагати ЗСУ, забравши військовий ПДФО, Київ продовжить підтримувати наших захисників. У 2024 році столиця спрямує ще мільярд гривень за програмою "Захисник Києва" на підтримку наших воїнів. А також - продовжить залучати допомогу від наших партнерів, щоб передавати на фронт найнеобхідніше", - повідомив Кличко.

Мер Києва також запевнив, що, попри скорочені фінансові можливості, столиця й надалі допомагатиме військовим підрозділам, які будуть звертатися по допомогу.

"Громади й так сплачували в держбюджет 40% ПДФО, а столиця - 60%. Тепер же у громад заберуть ще більше коштів. Про які навряд чи побачимо детальні звіти від центральної влади - куди саме вони пішли. Але ми продовжимо, в умовах обмежених можливостей допомагати ЗСУ, військовим підрозділам, які до нас звертаються", - підкреслив Кличко.

Раніше повідомлялося, що у 2023 році Київ передбачив понад 6,2 млрд гривень на підтримку ЗСУ.

Також повідомлялося, що 10 листопада Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт, який передбачає передачу податку на дохід фізичних осіб військових від місцевих громад до державного бюджету заднім числом, з 1 жовтня поточного року.

Статьи по теме
Київрада проголосує за збільшення допомоги ЗСУ від столиці в 3 рази – до 5 мільярдів, - Віталій Кличко
Київрада проголосує за збільшення допомоги ЗСУ від столиці в 3 рази – до 5 мільярдів, - Віталій Кличко

На наступне засідання Київради готується до розгляду проєкт рішення про збільшення фінансування на програму «Захисник Києва» більш ніж в три рази – до 5 мільярдів гривень.
28.02 — 228

Київ виділив із бюджету на ЗСУ лише 1%: скандал набирає обертів - Зеленський відреагував
Київ виділив із бюджету на ЗСУ лише 1%: скандал набирає обертів - Зеленський відреагував

Ативісти вимагають збільшити видатки на ЗСУ, зокрема на фінансування медицини для військових.
18.12.23 — 560

Київ організував рух наземного транспорту від
Київ організував рух наземного транспорту від "Теремків" до "Либідської", - Кличко

Через аварійне закриття «синьої» гілки метро на ділянці від станції метро "Теремки" до "Деміївська" оперативно організовано рух наземного транспорту. 77 автобусів та 20 тролейбусів здатні перевозити навіть більше пасажирів, ніж перевозило метро.
10.12.23 — 505