Контракти.ua

284  —  01.11.23
Відсьогодні на дорогах столиці швидкість руху обмежена до 50 км/год
Відсьогодні на дорогах столиці швидкість руху обмежена до 50 км/год

Із середи, 1 листопада, швидкість руху на дорогах столиці обмежується до 50 кілометрів на годину.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

“На ділянках, де була дозволена швидкість 80 кілометрів на годину, вже демонтовано знаки обмеження швидкості “80”, - ідеться у повідомленні.

У КМДА нагадали, що раніше були визначені 10 ділянок дороги з дозволеною швидкістю 80 км/год, зокрема Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе), Наддніпрянське шосе, вулиця Саперно-Слобідська (після розвороту за вулицею Миколи Грінченка до Південного мосту), Столичне шосе (до вулиці Академіка Заболотного), проспект Миколи Бажана від Південного мостового переходу до Харківської площі (у зворотному напрямку від Харківської площі до Дніпровської Набережної), проспект Воскресенський (від вулиці Воскресенської до вулиці Алішера Навої), проспект Романа Шухевича (від Північного мосту до вулиці Оноре де Бальзака), проспект Степана Бандери (від Оболонського проспекту до Північного мосту), вулиця Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вулиці Електриків), Автодорога Р-69 (від ресторану “Яхта Київ” (вул. Богатирська, 26-А) до межі Києва, за винятком ділянки біля світлофорного об’єкта).

Водіїв закликають не перевищувати швидкісний режим на цих ділянках доріг, рухаючись за звичкою швидше, ніж дозволено в період з 1 листопада і до 1 квітня.

Статьи по теме
У Києві тимчасово дозволили паркувати автівки безкоштовно
У Києві тимчасово дозволили паркувати автівки безкоштовно

Безкоштовно паркувати авто дозволили у Києві на муніципальних майданчиках. Причиною цього є проблеми з оплатою за паркування.
04.04.23 — 519

У столиці за три дні вилучили 15 авто в боржників, які не сплатили штрафи за порушення ПДР
У столиці за три дні вилучили 15 авто в боржників, які не сплатили штрафи за порушення ПДР

Органи столичної державної виконавчої служби 17-19 листопада вилучили 15 автомобілів у боржників, які не сплатили штрафи за порушення правил дорожнього руху на загальну суму майже 534 тис. грн.
24.11.21 — 580