Контракти.ua

695  —  29.10.23
Канада пропонує створити коаліцію країн, що сприятиме поверненню вивезених у Росію українських дітей
Канада пропонує створити коаліцію країн, що сприятиме поверненню вивезених у Росію українських дітей

Під час третьої зустрічі радників із національної безпеки та зовнішньої політики, що відбулася на Мальті, Канада запропонувала створити міжнародну коаліцію країн, яка сприятиме зокрема поверненню українських дітей, депортованих чи примусово переміщених Росією з тимчасово окупованих територій України.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram.

За його словами, що цю ініціативу підтримали багато країн – учасниць заходу.

Єрмак зазначив, що Канада є однією з держав-співлідерок імплементації четвертого пункту Формули миру президента Зеленського "Повернення військовополонених і депортованих осіб". Зазначена ініціатива стане продовженням плану Bring Kids Back UA.

"Пропозиція щодо міжнародної коаліції – це елемент плану реалізації Української формули миру в частині повернення депортованих дітей, звільнення цивільних заручників і військовополонених, підготовленого й представленого на Мальті міжнародною робочою групою, до якої увійшли представники майже 30 країн і міжнародних організацій", - додав голова ОП.

Статьи по теме
"Значно серйозніші атаки": експерт сказав, куди битиме Україна після НПЗ Росії

Україна знайшла точку тиску, яка може вплинути на розрахунки Кремля щодо співвідношення витрат і вигод.
18.07 — 359

Сенатори США з обох партій вимагають розблокувати допомогу Україні
Сенатори США з обох партій вимагають розблокувати допомогу Україні

Двопартійна група сенаторів США надіслала листа міністру оборони Піту Гегсету з вимогою нарешті розблокувати 600 млн доларів допомоги Україні та союзникам у Східній Європі.
23.05 — 467

Арсенали порожні: США відкладають постачання зброї до ЄС, а значить і до України
Арсенали порожні: США відкладають постачання зброї до ЄС, а значить і до України

Сполучені Штати почали затримувати постачання озброєння своїм європейським союзникам. Причиною стало критичне виснаження американських запасів через тривалу війну з Іраном.
17.04 — 385