Контракти.ua

910  —  07.10.23
Росія заборонила в'їзд українців через більшість третіх країн
Росія заборонила в'їзд українців через більшість третіх країн

Російська влада заборонила громадянам України в'їжджати на територію РФ через майже всі пункти пропуску, які раніше працювали в третіх країнах.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на російське видання "Комерсант".

Згідно з рішенням уряду РФ, від 16 жовтня на автомобілі проїзд буде дозволений тільки через пункт пропуску "Лудонка" у Псковській області.

Авіатранспортом в РФ можна буде потрапити через та московський аеропорт "Шереметьєво".

За словами російської влади "тимчасовий захід спрямований на безпеку жителів РФ у геополітичних умовах, що склалися".

Ці обмеження поширюються на всіх громадян України віком від 14 років, а також для дітей віком до 14 років, яких супроводжує законний представник, опікун чи піклувальник-іноземець.

Водночас, нові правила не діятимуть для тих дітей віком до 14 років, які їдуть із інших країн самі чи у супроводі громадян Росії.

Громадяни ж України, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, можуть перетинати кордон як раніше.

Статьи по теме
Не лише територіальні поступки: Лавров озвучив новий ультиматум щодо України, - ISW
Не лише територіальні поступки: Лавров озвучив новий ультиматум щодо України, - ISW

У Кремлі відкидають будь-які варіанти переговорів щодо завершення війни в Україні, якщо вони не виконують усі вимоги Москви, навіть у разі територіальних поступок.
17.03 — 4854

У Кремлі назвали строки, як довго ще
У Кремлі назвали строки, як довго ще "різатимуть" доступ до інтернету росіянам

Речник Кремля визнав, що інтернет-обмеження створюють труднощі для бізнесу. Пише УНІАН. Про це повідомляють Контракти.UA.
13.03 — 563