Контракти.ua

295  —  22.09
Чи підвищать тарифи на електроенергію до кінця року
Чи підвищать тарифи на електроенергію до кінця року

З 1 червня 2023 року в Україні підвищили тариф на світло для побутових споживачів.

В Міністерстві енергетики України пояснили, чи чекати нового підвищення до кінця року.

Міністр енергетики України Герман Галущенко наголосив, що наразі немає жодних планів щодо збільшення тарифів на електропостачання для побутових споживачів.

Очільник Міненерго нагадав, що до кінця грудня 2023 року діє положення про покладання спецобов'язків на ринку електроенергії (ПСО) стосовно забезпечення доступною електроенергією населення.

«І ми будемо продовжувати дію ПСО до кінця опалювального сезону. Тому питання підвищення тарифів навіть не обговорюється», - підкреслив він.

Міністр наголосив, що енергосистема України повністю готова до проходження осінньо-зимового періоду з погляду забезпечення ресурсами, підготовленості генерації і системи передачі.

«Єдиний фактор, який може вплинути на відключення електропостачання, – це атаки ворога. Ми робимо все, щоб такі відключення, якщо вони будуть наслідком атак, були короткостроковими. Для цього вже напрацьовано величезну кількість рішень, які ми випробували і минулої зими, і зараз ми їх модифікували для того, щоб максимально забезпечити споживачів електроенергією», - зазначив він.

Статьи по теме
Міністр пояснив, які блекаути загрожують Україні
Міністр пояснив, які блекаути загрожують Україні

За словами міністра енергетики України Германа Галущенка, якщо в Україні й ставатимуться відключення світла внаслідок російських атак, то вони, швидше за все, матимуть тимчасовий характер.
вчера, 15:30 — 186

Україна знову попросила аварійну допомогу електроенергією
Україна знову попросила аварійну допомогу електроенергією

Споживання тримається на рекордно високому за цей опалювальний сезон рівні. Укренерго вимушено знову залучати з 11:00 до 19:00 аварійну допомогу з Румунії та Польщі.
08.12 — 194

Українців наполегливо просять економити електроенергію
Українців наполегливо просять економити електроенергію

Українців просять заощаджувати електроенергію. Це потрібно для того, щоб не виник дефіцит в енергосистемі через поступове похолодання, яке прогнозують синоптики вже цього тижня.
04.12 — 168