Контракти.ua

692  —  13.09.23
В Польщі анонсували зустріч Зеленського з Дудою найближчим часом
В Польщі анонсували зустріч Зеленського з Дудою найближчим часом

Президент України Володимир Зеленський найближчим часом може зустрітись зі своїм польським колегою Анджеєм Дудою.

Про це заявив глава канцелярії польського президента Павел Шрот, повідомляє РБК-Україна з посиланням на польське радіо RMF FM.

Як відзначи Шрот, він не може "забігати наперед", оскільки різні міркування безпеки також відіграють роль.

"Президент Зеленський є лідером країни, яка перебуває у стані війни. Він перебуває під загрозою терористичної атаки з боку Росії", - пояснив глава канцелярії.

Зокрема Шрот відзначив, що Анджей Дуда підтримує позицію уряду Польщі щодо одностороннього продовження ембарго на український агроімпорт.

"Переслідуючи свої національні інтереси, Польща вирішила закрити польський ринок для українського зерна, тому що Польщі це зерно не потрібне. Це зерно дуже потрібне країнам, яким загрожує голод унаслідок потрясінь, пов'язаних із російською агресією проти України... і транспортування цього українського зерна через Польщу до цих країн має бути полегшене", - сказав голова канцелярії.

Статьи по теме
ЄС може оплатити ремонт
ЄС може оплатити ремонт "Дружби", щоб розблокувати кредит для України, - Bloomberg

Європейський Союз розглядає можливість надання Україні фінансової допомоги для ремонту нафтопроводу "Дружба", оскільки Угорщина та Словаччина блокують кредит для Києва та санкції проти Росії до відновлення поставок нафти.
05.03 — 310

Німеччина хоче купувати біогаз в Україні
Німеччина хоче купувати біогаз в Україні

У Німеччині хочуть збільшити власний видобуток газу, а також розглядають можливість купівлі біогазу в Україні.
01.03 — 303

Мерц зробив песимістичну заяву щодо завершення війни в Україні
Мерц зробив песимістичну заяву щодо завершення війни в Україні

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц не бачить майже жодних шансів на швидке завершення війни Росії проти України шляхом переговорів.
19.02 — 284