Контракти.ua

505  —  07.09.23
Більшість країн ЄС проти продовження ембарго на імпорт зерна з України, - Politico
Більшість країн ЄС проти продовження ембарго на імпорт зерна з України, - Politico

Більшість країн Євросоюзу виступили проти продовження заборони імпорту української сільськогосподарської продукції після 15 вересня.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico.

Видання з посиланням на чотирьох європейських дипломатів повідомляє, що більшість членів ЄС зіштовхнулися із розбіжностями з боку Польщі, Угорщини, Румунії, Болгарії та Словаччини.

Ці п'ять країн наполягають на необхідності продовжити заборону імпорту українського зерна до кінця 2023 року. Повідомляється, що 6 вересня відбулася зустріч послів ЄС, у рамках якої більшість або виступили проти продовження обмежень, або поставилися до пропозиції "скептично".

За даними ЗМІ, сильну критику заборону на імпорт піддали представники Франції та Німеччини. Посли ЄС враховують труднощі, з якими стикаються низка країн через український імпорт зерна, проте більшість представників об'єднання просять Єврокомісію запропонувати альтернативні заходи.

Статьи по теме
ЄС оголосить рішення про конфіскацію заморожених активів РФ у найближчі два тижні, - The Times
ЄС оголосить рішення про конфіскацію заморожених активів РФ у найближчі два тижні, - The Times

Країни Європейського Союзу оголосять про своє рішення про конфіскацію заморожених активів Росії вже цього або наступного тижня.
вчера, 10:12 — 122

ЄС узгодив дату повної відмови від російського газу
ЄС узгодив дату повної відмови від російського газу

Представники Європейської ради та Європарламенту досягли попередньої угоди про повне припинення імпорту російського природного газу до 2027 року.
03.12 — 141

Країни ЄС намагаються переконати США не виводити війська з Європи, - Bloomberg
Країни ЄС намагаються переконати США не виводити війська з Європи, - Bloomberg

Європейські офіційні особи намагаються переконати адміністрацію президента США Дональда Трампа переглянути рішення про скорочення американської військової присутності в Європі.
01.12 — 194