Контракти.ua

640  —  06.09.23
Німеччина, Італія, Швеція та Іспанія підписали договір про створення нового танку
Німеччина, Італія, Швеція та Іспанія підписали договір про створення нового танку

Німеччина підписала угоди з Італією, Іспанією та Швецією щодо розробки наступного покоління танка Leopard 2.

Про це повідомляє Handelsblatt.

Відповідальними за розробку танку будуть компанії Krauss-Maffei Wegmann (KMW) і Rheinmetall. Однак в Rheinmetall та в KMW відмовились коментувати інформацію щодо договору. Міністерство оборони Німеччини також не дало коментарів щодо інформації про підписання договору.

Також у проекті будуть залучені шведська компанія Saab та італійська компанія Leonardo. Яка компанія буде представляти Іспанію - не відомо.

Варто зауважити, що подібна угода може вплинути на відносини Франції та Німеччини, бо подібний договір ці країни підписали у 2017 році. Тим паче, що у липні цього року обидві сторони висловили бажання "дати нове дихання" підписаній угоді. Однак країни не змогли узгодити характеристики танка.

Франція була націлена на досить легку машину, тоді як Німеччина вибрала більш броньований танк.

Статьи по теме
Росія подвоїла нафтові доходи за місяць: скільки грошей отримав бюджет від стрибка цін
Росія подвоїла нафтові доходи за місяць: скільки грошей отримав бюджет від стрибка цін

Доходи РФ подвоїлися, але є нюанс. Як українські атаки псують нафтову ідилію Путіна?
10.04 — 232

Війна в Ірані: як конфлікт загрожує глобальним амбіціям Путіна
Війна в Ірані: як конфлікт загрожує глобальним амбіціям Путіна

Росія стала одним із перших бенефіціарів війни США проти Ірану завдяки зростанню цін на нафту та послабленню обмежень на її експорт з боку адміністрації Дональда Трампа.
30.03 — 264

У The Telegraph пояснили, чому Україна досі не вступила до НАТО
У The Telegraph пояснили, чому Україна досі не вступила до НАТО

Україна і НАТО досягли безпрецедентного рівня співробітництва, однак, незважаючи на тісну взаємодію, питання членства досі стримується політичними факторами.
29.03 — 280