Контракти.ua

785  —  05.09.23
Ердоган про російсько-українську війну: миру на горизонті не видно
Ердоган про російсько-українську війну: миру на горизонті не видно

Жодної перспективи миру між Росією та Україною немає на горизонті. Проте Туреччина готова стати посередником у переговорах.

Про це заявив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, повідомляє CNN Tukr .

"На жаль, війна, яка триває вже 1,5 роки, все ще триває. На горизонті також немає жодної обнадійливої перспективи миру", - сказав він.

Як зазначив Ердоган, позиція Туреччини щодо війни не змінюється. "З самого першого дня ми завжди захищали світ, діалог і дипломатію. Ми вперто працювали, щоб запобігти подальшому кровопролиттю. Замість того, щоб посилювати проблему та підливати олію у вогонь, ми постаралися домогтися того, щоб обидві сторони зустрілися на загальній основі", - сказав він.

Туреччина також готова зробити свій внесок у мирні переговори, а на думку Ердогана, нібито в цій війні не повинно бути ні переможця, ні того, хто програв.

"Так само ми продовжимо свою роль посередника, як у таких питаннях, як обмін полоненими та Запорізька АЕС", - додав він.

Статьи по теме
FT: США пов’язують гарантії безпеки для України з мирною угодою, що передбачає передачу територій
FT: США пов’язують гарантії безпеки для України з мирною угодою, що передбачає передачу територій

Адміністрація президента США Дональда Трампа дала зрозуміти Україні, що американські гарантії безпеки залежать від того, чи погодиться Київ спершу на мирну угоду, яка, ймовірно, передбачатиме передачу Росії регіону Донбасу.
27.01 — 203

НАТО готує безлюдну роботизовану зону на кордоні з РФ та Білоруссю
НАТО готує безлюдну роботизовану зону на кордоні з РФ та Білоруссю

НАТО планує створити на східному фланзі майже безлюдну, роботизовану зону з високотехнологічними засобами спостереження та озброєння. Це допоможе зберегти життя солдат на першому етапі потенційного наступу.
25.01 — 219

Більше політики, ніж війни: у розвідці розповіли, скільки насправді ракет
Більше політики, ніж війни: у розвідці розповіли, скільки насправді ракет "Орешнік" має Росія

Російська пропаганда перебільшує загрозу від балістичної ракети «Орєшнік». Це зброя, побудована на старих технологіях, яка частіше використовується для залякування Заходу, ніж для реальних бойових завдань.
25.01 — 219