Контракти.ua

505  —  17.08
Гендиректор Yasno: «Бити по інфраструктурі будуть. Пам’ятайте, що головний ворог не темрява, а холод»
Гендиректор Yasno: «Бити по інфраструктурі будуть. Пам’ятайте, що головний ворог не темрява, а холод»

Сергій Коваленко: Мені дуже приємно, що UK так оцінює нашу спроможність чинити опір та виживати під безпрецедентними обстрілами інфраструктури. Але треба розуміти, що віра наших партнерів базується на минулих подіях. А події майбутні ніхто спрогнозувати не може. В різних інтерпретаціях, але всі говорять про наступний сезон. Декілька тез які персонально від мене.

1. Бити по інфраструктурі будуть. Бити будуть з урахуванням помилок і нових розвідданих про стан енергосистеми на кожній ділянці. Бити будуть з урахуванням нових знань яки вони здобули за майже два роки обстрілів. Бити будуть з урахуванням більш варіативних засобів.

2. Віра в ЗСУ. Це важливо. Але віра не може бути фундаментом для прийняття рішень про персональне життя. Навіть при посиленні засобів ППО закрити на 100% не вийде. Тому виходьте з того, що влучання будуть.

3. Віра в енергетиків. Це важливо. Але віра знову ж не може бути фундаментом для рішень. Навіть не маючи інформації можна робити висновки, що в цілому система має менший рівень стійкості. А це означає, що відновлення постачання електроенергії після влучань буде дуже різним в залежності від конкретної ситуації.

4. Треба кожному подумати про себе. Не вони, не ми, а я. Тільки позиція «я» може організаційно та морально допомогти пережити наступну осінь та зиму.

5. Пам’ятайте, що головний ворог не темрява, а холод. Тому подумайте про це заздалегідь. І вам скажу, що заздалегідь то було декілька місяців тому.

6. Тактичні поради з минулого сезону не змінились. Вода, їжа, одяг, альтернативні види живлення, утеплення осель та таке інше.

7. Сценарне планування. Продумайте декілька сценаріїв (особливо для жителів багатоквартирних будинків). Через питання «а що якщо?» і відповідь ваша, що конкретно ви будете робити.

І да. Якщо кожний подумає про себе, то разом точно переживемо і переможемо.

 

Автор: Сергій Коваленко, генеральний директор компанії Yasno

Статьи по теме
Ми часто кажемо, що війна нас змінює. Але значно сильніше нас змінить її закінчення
Ми часто кажемо, що війна нас змінює. Але значно сильніше нас змінить її закінчення

Павло Казарин: У нас постійно виникає спокуса будувати прогнози. Ми гадаємо про перші післявоєнні вибори. Сперечаємося щодо нових прізвищ в українській політиці. Пащекуємо про розвилки повоєнного часу. Але все це позбавлено будь-якого сенсу. І річ не в тім, що Україні загрожує втрата державності або повернення в колоніальний статус. Ці сценарії, ймовірно, вже в минулому. Але від результату війни залежить порядок денний, яким наша країна житиме в майбутньому. Її фінал визначить долю людей і міст, які з війною ніколи не стикалися.
04.09 — 341

Том Купер. Війна в Україні, 14 серпня: на півдні, схоже, таки починається розвал російського фронту
Том Купер. Війна в Україні, 14 серпня: на півдні, схоже, таки починається розвал російського фронту

Купер наполягає, що Керченський міст таки було вражено принаймні двічі й вважає, що російське постачання мостами тепер буде утруднене, а ЗСУ тим часом вже беруться за порти, зокрема – Бердянськ. Куп’янський «контрнаступ» ВСрф захлинувся, бо їхні частини там недоукомплектовані й ослаблені, а добрих резервів уже немає. Наразі, на сході тривають позиційні бої, проте росіянам ніде не вдається просунутися. Тим часом, на півдні, схоже, таки починається розвал російського фронту. В районі Роботиного ЗСУ захопили вже до 2 км. траншей другої лінії російської оборони. Перед ними ще один полк ВДВ, за яким вже хіба «заградотряди» «Ахмата».
15.08 — 449

"Соломинка, яка якраз й ламає хребет верблюду". Ціна помилки в розрахунках

Костянтин Машовець: Отже, сьогодні Волновахський напрямок (район м.Вугледар)... й у зв'язку з цим, деякі судження загального характеру...
04.08 — 356