Контракти.ua

760  —  17.08.23
Британська розвідка оцінила здатність України пройти опалювальний сезон під обстрілами
Британська розвідка оцінила здатність України пройти опалювальний сезон під обстрілами

Удари Росії по енергетичній інфраструктурі України, швидше за все, продовжаться цієї зими. Однак Україна довела спроможність пройти складний період.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як зазначається у зведенні, незважаючи на постійний військовий тиск, зусилля України з нарощування запасів палива, швидше за все, увінчаються успіхом і забезпечать достатні запаси палива протягом зимового періоду, що наближається.

За даними британської розвідки, Україна ефективно мобілізувала свій гірничодобувний сектор для підтримки виробництва, забезпечивши безперервне постачання вугілля для теплових електростанцій та теплових електростанцій у зимовий період, а також суттєві запаси газу, які забезпечують додатковий резерв.

"Незважаючи на те, що напади Росії на енергетичну інфраструктуру України, ймовірно, продовжаться цієї зими, Україна минулої зими продемонструвала, що має кваліфіковану робочу силу та досвід, необхідний для експлуатації та обслуговування енергосистем навіть в умовах воєнного часу", - зазначають у Міноборони Британії.

У Міністерстві енергетики вважають, що цієї зими росіяни можуть знову вдати до ударів по об'єктах енергетики, щоб залишити українців без світла під час опалювального сезону. Водночас в Міненерго запевняють, що попри попередні обстріли, Україна під час майбутнього опалювального сезону зможе задовольнити свої потреби у виробленні електроенергії.

Статьи по теме
Зеленський розкрив, як Україна планує зменшити ракетні удари Росії
Зеленський розкрив, як Україна планує зменшити ракетні удари Росії

Одним із ключових завдань Сил оборони є ураження засобів, з яких Росія здійснює атаки по українській території.
вчера, 09:27 — 248

Судна не заходять в українські порти: Україна і ЄС шукають альтернативний коридор
Судна не заходять в українські порти: Україна і ЄС шукають альтернативний коридор

Який маршрут може взяти на себе більше українського експорту?
30.07 — 236

Україна більше не відповідатиме ударом на удар: новий очільник Міноборони пояснив чому
Україна більше не відповідатиме ударом на удар: новий очільник Міноборони пояснив чому

Хмара пояснив, чому Київ робить ставку на асиметричні дії, а не дзеркальну відповідь Росії.
29.07 — 374