Контракти.ua

851  —  15.08.23
Що буде, якщо ЗСУ до зими не вийдуть до Азовського моря: пояснення військового
Що буде, якщо ЗСУ до зими не вийдуть до Азовського моря: пояснення військового

Євген Дикий попереджає про небезпеку чеченського сценарію для України.

ЗСУ розпочали контрнаступ, зокрема аби розірвати сухопутний коридор до окупованого Криму і вийти на узбережжя Азовського моря. Пише ТСН. 

Що буде, якщо це завдання українським військовим не вдасться виконати, розповів "24 каналу" екскомандир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий.

"Якщо нам не вдасться проломити їхню лінію оборони, такий ризик є. Треба розуміти, що ресурсів, з якими ми почали цю кампанію, насправді недостатньо. Вони (росіяни – ред.) розуміють значення цієї кампанії. У них зараз стоїть вказівка кинути туди всі їхні резерви. Якщо ми не прориваємось, нашою проблемою буде зміна настроїв у наших союзників", – припускає Дикий.

За його словами, восени РФ спробує мобілізувати ще 300 – 400 тисяч росіян.

"Бойова нічия"

Євген Дикий попереджає, що путінський режим намагається переконати Захід у необхідності припинення бойових дій та переговорів.

За його словами, зараз росіяни поширюють наративи про "бойову нічию". РФ намагається переконати всіх, що Україну потрібно посадити за стіл переговорів та заморозити війну. Таким чином Кремль прагне виторгувати собі час, щоб підготуватися до нової війни.

"Це катастрофічний варіант. Для нас це означає програш війни. Росіяни це чудово розуміють. Це чеченський варіант, коли вони програли Першу війну у Чечні, підписали мир, але виключно для того, щоб виграти час і підготуватися до Другої чеченської війни. Це виграш часу, щоб остаточно нас знищити", – пояснив військовий.

Раніше Євген Дикий спрогнозував, коли ЗСУ вдасться прорвати другу лінію оборони росіян. Також він пояснив, що визначає темп контрнаступу ЗСУ.

Статьи по теме
Мобілізація по-новому в Україні: як зміниться призов від 4 травня та що буде з відстрочками
Мобілізація по-новому в Україні: як зміниться призов від 4 травня та що буде з відстрочками

Що зміниться в правилах мобілізації в травні, кого призиватимуть насамперед та які нововведення стосуються відстрочок і бронювання від мобілізації.
22.04 — 348

Російська ППО вже не може перехопити
Російська ППО вже не може перехопити "Фламінго": Братчук розповів, що буде далі

Російська ППО вже не може перехопити "Фламінго": Братчук розповів, що буде далі
15.03 — 1334

Центри рекрутингу отримають доступ до реєстру
Центри рекрутингу отримають доступ до реєстру "Оберіг": що буде з даними військовозобов'язаних

Президент підписав закон про розширення доступу до реєстру «Оберіг» для центрів рекрутингу.
06.01 — 1279