Контракти.ua

385  —  26.06.23
У поліції нагадали, як убезпечити себе при покупках в інтернет-магазинах
У поліції нагадали, як убезпечити себе при покупках в інтернет-магазинах

Українці все частіше здійснюють покупки в онлайн-магазинах. Однак необхідно бути обережними для того, щоб не натрапити на шахраїв.

Про це повідомляє Telegram-канал патрульної поліції Львівської області.

У поліції радять здійснювати покупки на перевірених сайтах та майданчиках, призначених для онлайн-покупок. У випадку , якщо ви все ж таки обираєте для покупки інтернет-магазини, уважно проаналізуйте сторінку інтернет-магазину.

Для початку необхідно перевірити дати опублікування дописів на сторінці. Досить часто шахраї публікують багато дописів за кілька днів, аби створити враження, що магазин давно працює.

Потім необхідно перевірити інформацію про акаунт. Якщо ви здійснюєте покупку через Instagram то потрібно натиснути на три крапки у верхньому куті профіля, потім натисніть "About this account".

Варто звернути увагу на дату приєднання (шахрайські сторінки зазвичай створені недавно та швидко видаляються). Місце розташування акаунта та кількість змін назви акаунта.

Перейменування акаунта може бути ознакою діяльності шахраїв під різними назвами або викрадення шахраями акаунта.

Статьи по теме
Інтернет-торгівля у
Інтернет-торгівля у "тіні": Марченко аргументував зниження безмитного ліміту на посилки

Українців можуть зобов’язати сплачувати імпортне ПДВ з усіх міжнародних посилок, вартість яких перевищує 45 євро. Зниження неоподаткованого ліміту з нинішніх 150 євро дозволить запобігти зловживанням в електронній комерції.
01.08 — 310

Українці витрачають на шопінг більше за європейців
Українці витрачають на шопінг більше за європейців

Сьогодні ритейл в Україні не лише відновив свої позиції, вийшовши на довоєнні показники, а й спромігся їх перевершити. Українці ж витрачають значно більше коштів на шопінг, ніж європейці.
10.05 — 295

Як не натрапити на шахраїв в інтернеті
Як не натрапити на шахраїв в інтернеті

Навіть під час війни в Україні продовжують діяти шахраї. Громадянам слід бути пильними, щоб не стати жертвою аферистів під час продажу товарів в інтернеті.
10.03 — 287