Контракти.ua

522  —  30.05.23
На скільки планують підвищити ціни на воду та електроенергію з 1 червня
На скільки планують підвищити ціни на воду та електроенергію з 1 червня

У червні на українців може очікувати підвищення тарифів на води, а також тарифів на електроенергію.

Необхідність підвищення тарифів влада пов'язує з потребою у великих інвестиціях для відновлення енергетичної інфраструктури після обстрілів РФ, повідомляє ZN.ua.

Тарифи на воду для населення. Рішення про підвищення цін розглядатимуть 31 травня. Якщо його ухвалять, то тарифи на водопостачання та водовідведення підвищать приблизно на 30%.

Тарифи на електроенергію. З 1 червня в Україні можуть запровадити єдиний тариф на електроенергію для побутових споживачів на рівні 2,88 гривні за кВт/год. Цю пропозицію розгляне Кабмін.

На даний момент тарифи на світ залишаються на довоєнному рівні і становлять 1,44 гривні за кВт/год, якщо сім'я споживає до 250 кВт/год на місяць, та 1,68 гривні за кВт/год, якщо місячний обсяг споживання перевищує 250 кВт/год. год.

Тарифи на газ у червні становитимуть 7,96 гривень за кубометр із ПДВ. Таку ціну встановлено тарифним планом Нафтогазу, який діє до 1 травня 2024 року.

Статьи по теме
Як дізнатися оновлений розмір житлової субсидії після перерахунку
Як дізнатися оновлений розмір житлової субсидії після перерахунку

Перерахунок проводиться двічі на рік – у березні та серпні. Звертатись до Пенсійного фонду не потрібно – все відбувається автоматично. Для перевірки слід звернутися на портал е-послуг ПФУ
02.06 — 318

Влада готується до поступового підвищення комунальних тарифів
Влада готується до поступового підвищення комунальних тарифів

Українська влада в листі про наміри до керівництва МВФ допускає поступове підвищення комунальних тарифів для населення під час війни. У післявоєнний період тарифи також зростатимуть.
20.10.24 — 845

«Необхідно відновити державну генерацію»: в Міненерго розповіли, чому було підвищено тариф на світло
«Необхідно відновити державну генерацію»: в Міненерго розповіли, чому було підвищено тариф на світло

Збільшення тарифу на електроенергію для населення було потрібно для відновлення пошкодженої росіянами державної генерації.
06.06.24 — 467