Контракти.ua

177  —  26.05
Українці масово ввімкнули кондиціонери — в енергосистемі утворився дефіцит
Українці масово ввімкнули кондиціонери — в енергосистемі утворився дефіцит

НЕК «Укренерго» вживає заходів, щоб запобігти відключенню електроенергії, оскільки в енергосистемі є певний дефіцит.

Про це заявив голова правління компанії Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону Єдині новини, повідомляє Укрінформ.

«В енергосистемі зараз є певний дефіцит ресурсу, але це не означає відключень споживачів. Укренерго зараз має інструментарій, щоб запобігати таким крайнім заходам, як відключення промислових чи побутових споживачів. Ми тимчасово обмежили експорт до Європи, щоб гарантувати українським споживачам достатній обсяг електроенергії», — сказав він.

За словами Кудрицького, зараз і найближчим часом Укренерго здатне покрити додаткове навантаження від кондиціонерів, які вмикають українці у теплу погоду.

Статьи по теме
Чи підвищать тарифи на електроенергію до кінця року
Чи підвищать тарифи на електроенергію до кінця року

З 1 червня 2023 року в Україні підвищили тариф на світло для побутових споживачів.
22.09 — 141

У ДТЕК назвали умову для
У ДТЕК назвали умову для "нормальної" зими

Якщо прибрати фактор обстрілів України, то енергетична система пройде зиму в нормальному режимі. В іншому випадку ППО буде збивати дрони і ракети по максимуму, щоб зберегти відновлену за останні півроку інфраструктуру.
20.09 — 155

Чи буде в Україні взимку світло, блекаут чи графіки відключень
Чи буде в Україні взимку світло, блекаут чи графіки відключень

Спрогнозувати напевно якою буде ситуація зі світлом під час нового осінньо-зимового періоду неможливо. Однак є три імовірні сценарії розвитку подій.
02.09 — 173