Контракти.ua

804  —  25.05
"Путін нікому вже не цікавий": посол пояснив, чому Китай не запросив президента РФ на саміт

Сергій Корсунський пояснив – усі вже зрозуміли, що Путін "з’їхав з глузду" і з ним немає про що розмовляти.

Китайський лідер Сі Цзіньпін не запросив президента Росії Володимира Путіна на свій саміт "Китай – Центральна Азія", бо той вже нікому не цікавий і немає сенсу витрачати на нього час.

Таку думку в інтерв’ю ТСН.ua висловив посол України в Японії Сергій Корсунський.

Те, що Сі Цзіньпін не запросив Путіна на свій саміт, є навіть не ляпасом, а просто небажанням витрачати на президента РФ свій час, вважає український дипломат.

"Путін нікому вже не цікавий. Це навіть не ляпас. На нього вже не витрачають навіть час. Ну про що з ним говорити? Тобто людина повністю вичерпала… Що спілкуватися з цією колодою? Все зрозуміло – людина з’їхала з глузду, людина вбиває своїх людей, вбиває українців. Абсолютно параноїдальний шизофреник. Про що з ним говорити?" – пояснив Корсунський.

Нагадаємо, 18 травня Сі Цзіньпін провів у Китаї свій перший в історії саміт з лідерами п’яти країн Центральної Азії, підкреслюючи зростальний вплив Пекіна в регіоні. Путін на цей саміт запрошення не отримав.

На цьому саміті Сі Цзіньпін запропонував лідерам Казахстану, Таджикистану, Киргизстану, Туркменістану та Узбекистану розширити співпрацю, зокрема в оборонній сфері.