Контракти.ua

1096  —  24.05
У Путіна заявили про "глибоке занепокоєння" подіями в Бєлгородській області
У Путіна заявили про

Пєсков не зміг відповісти на запитання, чому "зачистка" регіону триває вже понад добу.

Події в Бєлгородській області викликають глибоке занепокоєння і вимагають від Росії великих зусиль, заявив 23 травня речник президента РФ Дмитро Пєсков. Пише ТСН. 

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.

Так, Пєсков назвав російських добровольців, які на сьогодні діють у Бєлгородській області, "українськими бойовиками".

"Це викликає глибоке занепокоєння і вимагає від нас великих зусиль. Потрібно виходити з того, що всі вони – українські бойовики", – цитують пропагандисти речника президента РФ.

Водночас Пєсков заявив, що проводити спеціальне засідання Ради безпеки РФ щодо ситуації в Бєлгородській області не планується. За його словами, "СВО" триває, щоб не допускати такого надалі".

Речник російського диктатора не зміг відповісти на запитання, чому "зачистка" регіону триває вже понад добу, і переадресував питання до правоохоронних органів, Міноборони та ФСБ.

Нагадаємо, російські добровольці легіону "Свобода Росії" та "Російського добровольчого корпусу" зайшли 22 травня до Бєлгородської області задля звільнення своєї держави від путінського режиму та демілітаризованої зони вздовж кордону з Україною. На території області було оголошено режим контртерористичної операції.

Станом на 23 травня в Бєлгородської області триває зачистка, каже місцева влада. Вона закликає місцевих жителів не повертатися поки додому. Водночас російські добровольці заявили, що продовжують своє просування.