Контракти.ua

260  —  20.05
Аграрне виробництво знизиться на 10%
Аграрне виробництво знизиться на 10%

У 2023 році аграрне виробництво знизиться на 10% порівняно з 2022, проте буде збережено продуктивність виробництва та експорт продукції.

Про це розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, повідомляє пресслужба міністерства.

"Український агросектор показав, що може швидко адаптувався до роботи в умовах війни навіть попри втрату виробництва", - йдеться в повідомленні.

За словами Висоцького, у 2023 році аграрне виробництво знизиться на 10% порівняно з 2022, проте буде збережено продуктивність виробництва, експорт продукції та робота внутрішнього ринку.

Зазначається, що впродовж останніх тижнів важливим є питання збереження експорту української продукції. Висоцький підкреслив, що через обмеження в роботі зернового коридору Україна експортує більше агропродукції в напрямку ЄС. І рішення Єврокомісії про пролонгацію ще на рік нульового мита на експорт з України є дуже позитивним сигналом і підтримкою.

Статьи по теме
В Україні подешевшав один з овочів борщового набору
В Україні подешевшав один з овочів борщового набору

В Україні цього тижня почали поступово знижуватися оптові ціни на капусту. У місцевих господарствах розпочався сезон збирання капусти пізніх сортів, внаслідок чого пропозиція продукції на ринку суттєво зросла.
20.09 — 150

Гречка в Україні подешевшала до довоєнного рівня
Гречка в Україні подешевшала до довоєнного рівня

У серпні 2023 року середні споживчі ціни на гречані крупи в Україні зменшилися до 45,6 грн/кг. Це на 6,3 % менше за 48,7 грн/кг - рівень ціни на гречку у лютому 2022 року, тобто на початку війни.
20.09 — 164

В Україні стрімко дешевшає один з популярних овочів
В Україні стрімко дешевшає один з популярних овочів

Цієї осені очікується підвищення цін на продукти через зміну тарифів на електроенергію. Але окремі продукти можуть суттєво впасти в ціні.
08.09 — 240