Контракти.ua

795  —  08.05.23
У ЗСУ оцінили стан техніки армії РФ на полі бою
У ЗСУ оцінили стан техніки армії РФ на полі бою

В усіх без винятку бригадах російської армії відзначається недокомплект військової техніки.

У армії РФ є ще чимало техніки, зокрема, після Харківської операції, коли було знищено багато новішої техніки. Пише ТСН. 

Думку про це висловив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телеканалу FREEДОМ.

Він розповідає, що Маріупольському напрямку ми можемо бачити БМП-1 один.

"Це дуже стара модель бойової машини піхоти. Росія хвалилася перед війною, що вони вже її не використовують, зняли з озброєння, і в них мінімум, що є, це БМП-2 і в більшості підрозділів БМП-3", — повідомив він.

Також за словами Череватого, БМП-3 — це зовсім нова модель, розроблена в СРСР, яку допрацьовували вже в Російській Федерації.

"Також ми бачимо, що з’явилися БМД-1, це бойова машина десанту 1970-х років. Старі зразки гармат типу Д-20 та інші старіші найменування. Танки Т-62. Тобто, ми чітко бачимо, що вони вже залізли в склади тривалого зберігання, без них армія РФ не може справлятися з тим, щоб укомплектувати підрозділи, пошарпані війною, яка триває понад рік", — розповів спікер.

Попри це, наголошує Череватий, в усіх без винятку бригадах російської армії відзначається недокомплект військової техніки.

Нагадаємо, на Херсонщині під час виконання завдань з розмінування піротехніки потрапили під обстріл, шестеро фахівців загинули.