Контракти.ua

1188  —  06.05.23
Індія хоче локалізувати виробництво російської зброї - Defence News
Індія хоче локалізувати виробництво російської зброї - Defence News

Наразі Індія є на 60% залежною від закупівель зброї у Росії.

РФ може взяти участь у програмі "Made In India", яка спрямована на збільшення внутрішнього виробництва в Індії. Наразі залежність індійської армії від РФ у закупівлях зброї складає 60%, тому індійський уряд намагається створити спільні підприємства для розвитку вітчизняної промисловості. Пише ТСН. 

Про це повідомляє Defense News.

Із російського боку в спільних із Індією проєктах можуть взяти участь "Уралвагонзавод", "Техмаш", "Базальт", НВО Машинобудування, "Вертольоти Росії", "Алмаз-Антей", Центр судноремонту "Зірка" та низка інших.

Колишній фінансовий радник Міноборони Індії Аміт Коушіш заявив, що індійські компанії можуть виробляти широкий спектр деталей, однак він сумнівається, що угоду вдасться реалізувати. Потрібна багаторівнева співпраця.

Аміт Коушіш вважає, що індійські компанії можуть розробляти продукцію за власними проєктами з країнами, які теж використовують російську зброю. Також Віаджіндер Такур, експерт із російських питань, заявив, що РФ може виявитися нездатною до того, щоб допомогти Індії локалізувати виробництво. Наразі вся російська оборонка зосереджена на тому, щоб виробляти зброю для війни проти України.

"У довгостроковій перспективі найкращим варіантом для Індії є локалізація виробництва запчастин для російського обладнання", — пояснив Такур.

Раніше стало відомо, що Росія не виконує життєво важливі оборонні поставки для індійських військових через війну в Україні. Росія, а до неї Радянський Союз, протягом десятиліть були основним джерелом зброї та оборонного обладнання для Індії.