Контракти.ua

563  —  18.04
«Заходу потрібна нова стратегія в Україні»: план завершення війни від авторитетних американських міжнародників
«Заходу потрібна нова стратегія в Україні»: план завершення війни від авторитетних американських міжнародників

Віктор Андрусів: В США вийшла дуже серйозна стаття «Заходу потрібна нова стратегія по Україні», яка, на мою думку, найкраще описує можливу стратегію щодо війни в Україні. Автори Хаас та Купчан – це одні з найавторитетніших політологів. Вони пропонують дуальну стратегію: 1. Максимально повна підтримка України озброєнням та її контрнаступу 2. Незалежно від результатів контрнаступу пропонувати путіну переговори.

Вони прогнозують, що незалежно від результатів контрнаступу наступить тупик, коли сторони не зможуть далі рухатись. Тобто за умови успішного контрнаступу, наприклад, з виходом до Азовського моря чи навіть повернення на лінію 24 лютого – треба пропонувати путіну переговори, щоб не підвищувати ризики конфронтації. Це ж стосується і суперуспішного наступу зі спробою відвоювати Крим. При чому, автори не вважають, що ризик є саме ядерного удару, а вважають, що в разі успіху ЗСУ – Китай надасть путіну підтримку, за умови що останній проведе масову мобілізацію. Самі автори наполягають на тому, щоб США надали Україні максимум зброї для успіху в контрнаступі.

Аналогічно із невдалим контрнаступом. Якщо рашистам вдасться відстояти захоплені території, то автори наполягають – потрібно пропонувати переговори. Оскільки підтримка війни і України за таких умов сильно впаде, а спустошення західних військових ресурсів вже зараз викликає серйозну тривогу. При чому, навіть під час переговорів США повинні продовжувати підтримувати Україну зброєю, на випадок, якщо путін захоче кинути і використати переговори для перегрупування.

Переговори не означають капітуляцію чи відмову від повернення українських територій, вони повинні замінити гарячу фазу війну на холодну. Переговори повинні вийти на компроміс прийнятний для всіх, але вони зупинять ріст ескалації.

Я вважаю, що ця стаття має або буде мати дуже серйозний вплив на американських політиків. Справа в тому, що вже півроку американська преса розганяє тему, що адміністрація Байдена не знає, як має завершитись ця війна. І ось Хаас та Купчан пропонують певну логіку.

Для нас це означає тільки одне – контрнаступ може стати дійсно останнім шансом на максимально вигідні для нас умови, і виключно від нього залежить як завершиться війна. Тому потрібно всім знову мобілізуватись, як в перші дні війни.

Автор: Віктор Андрусів, громадський діяч, публіцист, військовослужбовець ЗСУ

 

ПС. Підтримуємо навчання операторів дронів.

 

Ціль: 1 000 000.00 ₴

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/7YVdpSSwBn

Номер картки банки

5375 4112 0290 7189

Для paypal

smirnovrostyslav@gmail.com

Статьи по теме
«Краще, щоб путін сам оголосив війну США». Про шахеди, Румунію і casus belli
«Краще, щоб путін сам оголосив війну США». Про шахеди, Румунію і casus belli

Євген Якунов:Перша сутичка американських і німецьких військових у Другій світовій війні сталася 4 вересня 1941 року, коли американський есмінець «Грір» запеленгував німецький підводний човен. Екіпаж човна, зрозумівши, що помічений, атакував американців двома торпедами. «Грір» відповів двома десятками глибинних бомб. Цього разу суперники розійшлися без втрат. Але британський прем'єр Черчілль вже радісно потирав руки: це добрий привід для Америки вступити нарешті у війну з Гітлером.
06.09 — 352

«Убить нельзя использовать». Башни Кремля и Пригожин
«Убить нельзя использовать». Башни Кремля и Пригожин

Игорь Тышкевич: Я уже не раз писал о том, что активность Евгения Пригожина была попыткой стать частью так называемых «Башен Кремля», либо даже (в перспективе) создать свою. Именно поэтому он атаковал руководство МО РФ, демонстрируя неспособность решения задач силами «армии» и последовательно называл «армией» свою структуру.
24.08 — 449

Що спільного між Нігером та білоруськими вертольотами над Польщею?
Що спільного між Нігером та білоруськими вертольотами над Польщею?

Вадим Денисенко: Вже зараз росіяни будуть пробувати робити дві нові точки напруги в світі: одна на польсько-білоруському кордоні, інша в Нігері. Обидва конфлікти мають на меті одну річ: відволікти захід від України, зменшити постачання зброї і спробувати змусити Захід сідати за стіл переговорів.
02.08 — 370