Контракти.ua

1472  —  03.04.23
У Києві з’явиться нова система екстреного зв’язку, - Кличко
У Києві з’явиться нова система екстреного зв’язку, - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Гамбурга та обговорив подальшу допомогу Києву. Йшлося, зокрема, про забезпечення Києва автономними системами зв’язку для екстрених випадків.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Кличка у Facebook.

"Сьогодні зустрівся з першим мером Вільного та Ганзейського міста Гамбург Петером Ченчером. Подякував за підтримку та допомогу Гамбурга українській столиці. Та домовився про подальшу співпрацю. Обговорили з паном Ченчером допомогу німецьких партнерів у забезпеченні Києва системами зв‘язку для екстрених випадків (у разі вимкнень світла). Вони необхідні сьогодні, зокрема, для станцій швидкої допомоги, рятувальників, комунальних служб", - повідомив Кличко.

Також, за його словами, обговорювалося питання забезпечення Києва новітнім обладнанням для системи оповіщення.

"Дуже важливе для нашого міста - питання безпеки його мешканців. Київ потребує обладнання для новітньої системи оповіщення, яку ми вже почали встановлювати. Йдеться про систему для оголошення повітряної тривоги. Щоб розвинути цю систему нам необхідно більше приладів, які працюють автономно, коли немає світла. Прикладом системи, яку Київ встановлює зараз, є, зокрема, німецька. Мер Гамбурга запевнив у подальшій допомозі Києву - як в нинішніх найгостріших потребах, так і в майбутній відбудові столиці України", - зазначив Кличко.

Крім того, Гамбург надав Києву в якості допомоги три міських автобуси, які вже прямують до Києва.

Віталій Кличко закликав німецьких партнерів й надалі підтримувати Україну до перемоги.

"Також ми з Володимиром поспілкувалися з німецькими ЗМІ та закликали і німецьку владу, і німецьке суспільство до подальшої підтримки України та надання всієї необхідної допомоги для нашої перемоги та встановлення миру в Європі", - повідомив Віталій Кличко.

Як повідомлялося, Київ та Гамбург підписали "Угоду заради солідарності та майбутнього" 24 квітня 2022 року. Домовилися про стратегічне партнерство та підтримку в кризові часи.

Статьи по теме
Київ збільшує підтримку захисників ще на мільярд гривень, - Кличко
Київ збільшує підтримку захисників ще на мільярд гривень, - Кличко

Київрада на сьогоднішній сесії виділить ще 1 млрд грн на підтримку сил безпеки та оборони. Таким чином загалом допомога захисникам з бюджету столиці становитиме цього року вже 7,5 млрд грн.
14.06 — 682

У Києві 16 червня відбудеться Марш рівності від
У Києві 16 червня відбудеться Марш рівності від "КиївПрайду"

Не в підземці: де відбудеться "Марш рівності" від "КиївПрайду" — організатори повідомили маршрут.
13.06 — 1090

В Києві вперше за час повномасштабної війни пройде КиївПрайд: названо дату та подробиці
В Києві вперше за час повномасштабної війни пройде КиївПрайд: названо дату та подробиці

Активності під час КиївПрайду відбудуться від 9 до 16 червня на різних столичних локаціях.
01.06 — 1452