Контракти.ua

260  —  02.04
Кремль не досяг поставлених цілей в Україні до кінця березня – ISW
Кремль не досяг поставлених цілей в Україні до кінця березня – ISW

Зимовий наступ російських військ не досяг мети кремля із захоплення Донецької та Луганської областей України в межах адміністративних кордонів до 31 березня.

Про це у черговому звіті повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Зазначається, що начальник генштабу збройних сил РФ Валерій Герасимов 22 грудня заявляв про зосередження зусиль на захопленні Донецької області. На початку лютого ворог розпочав зимову наступальну операцію на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна-Лиман і на заході Донецької області. Проте вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей до 31 березня йому не вдалося.

ISW давно оцінював, що російський зимовий наступ навряд чи буде успішним через постійні невдачі російського командування.

За даними Інституту, Росії бракуватиме бойової потужності, необхідної для підтримки більш ніж однієї великої наступальної операції в Донецькій і Луганській областях, а триваючі кампанії з вербування в РФ і на окупованих українських територіях можуть свідчити, що Росія готується до нестачі людських резервів.

Статьи по теме
Україна не має проходити через етап ПДЧ для вступу в НАТО, - Кулеба
Україна не має проходити через етап ПДЧ для вступу в НАТО, - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повторив позицію Києва щодо того, що за нинішніх обставин План дій щодо членства вже не має бути обов’язковим елементом на шляху України до НАТО.
вчера, 17:04 — 97

Жданов оцінив, якими ще ракетами Росія намагатиметься
Жданов оцінив, якими ще ракетами Росія намагатиметься "пробити" Patriot

РФ ще не вичерпала всю номенклатуру своїх ракет.
вчера, 15:53 — 186

Україна почала розмінування власних мінних полів перед наступом, - ЗМІ
Україна почала розмінування власних мінних полів перед наступом, - ЗМІ

Перед тим, як розпочати наступ на російські позиції, Україна мусить пройти непоміченою свої мінні поля. Українські інженери здійснюють ці роботи вручну та вночі, щоб залишитись непоміченими.
вчера, 14:00 — 381