Контракти.ua

1878  —  22.03
Українські військові вразили американців швидкістю опанування Patriot
Українські військові вразили американців швидкістю опанування Patriot

Група українських військових, яка пройшла навчання на системі ППО Patriot у США, вразила американських інструкторів тим, як швидко вони опанували цю систему.

Про це повідомляє телеканал СNN, журналістів якого було запрошено на навчання українських воїнів у Форт Сілл, штат Оклахома.

Зазначається, що 65 українських військових проходили інтенсивний курс тренувань протягом 10 тижнів під керівництвом інструкторів армії США на базі у Форт Сілл.

Чиновники та інструктори США зауважили, що в ході навчань українці настільки швидко опанували основи системи Patriot, що їм дали додаткову інтенсивну підготовку, яка рідко доступна їхнім американським колегам, які пройшли той же курс.

«Наша оцінка полягає в тому, що українські солдати вражають та дуже швидко навчаються завдяки їхнім широким знанням у сфері протиповітряної оборони та досвіду в зоні бойових дій», — сказав бригадний генерал Шейн Морган, який виконує обов'язки командувача Форт Сіллом.

За словами офіційних осіб, українські чоловіки та жінки віком від 19 до 67 років тренувалися з 7 ранку до 6 вечора шість днів на тиждень протягом 10 тижнів. Багато хто з них був кваліфікованим інженером до війни, всі вони були відібрані українськими воєначальниками для навчання у США.

«Я думаю, що тільки завдяки їхньому бойовому досвіду вдома вони змогли дуже легко засвоїти речі – це найкраще, що я бачив досі, а я тренував безліч (військових з інших – ред.) країн», - сказав один з американських інструкторів.

Статьи по теме
МВС вирішило, що робити зі зброєю, яку роздали людям на початку війни
МВС вирішило, що робити зі зброєю, яку роздали людям на початку війни

Міністерство внутрішніх справ завершило розробку законопроекту про декларування зброї, яку роздали громадянам на початку повномасштабної війни.
01.06 — 2182

Скільки росіян отримали візи на в'їзд в Україну: відповідь Держприкордонслужби
Скільки росіян отримали візи на в'їзд в Україну: відповідь Держприкордонслужби

З 1 липня 2022 року Україна запровадила візовий режим для Росії. З того моменту лише 37 громадян країни-окупанта отримали візу на в'їзд.
30.05 — 1282