Контракти.ua

1045  —  19.03
Бабкіна, Кудрявцева, Манучаров та інші: Латвія заборонила в'їзд артистам-путіністам
Бабкіна, Кудрявцева, Манучаров та інші: Латвія заборонила в'їзд артистам-путіністам

До "чорного списку" увійшли 35 громадян країни-агресорки.

Російських артистів, які підтримали геноцид українців та війну, не хочуть приймати в європейських країнах. Пише ТСН. 

Уряд Латвії ухвалив рішення внести до списку "небажаних осіб" ще 35 громадян РФ, які підтримали політику Путіна. Про це повідомили на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Латвії.

Так, до "чорного списку" потрапили: телеведучі Лєра Кудрявцева і Юлія Барановська, співачка Надія Бабкіна, шоумен В'ячеслав Манучаров, співаки SHAMAN (Ярослав Дронов), Олександр Маршал та Акім Апачев (Гасанов), а також актори Поліна АгурєєваСтас Старовойтов та Кирило Кузнєцов. Також під санкції потрапили експолітики та журналісти.
"Латвія найрішучішим чином засуджує неспровоковану і невиправдану війну Росії в Україні, яка триває вже більше року і в якій щодня гинуть українські мирні жителі і військовослужбовці через жорстокі дії російських збройних сил. Підтримка звірств, скоєних кремлівським режимом, означає співучасть у скоєних злочинах, тому в'їзд таких осіб до Латвії заборонений", - йдеться у заяві латвійського уряду.

Зазначимо, що вже не вперше Латвія вносить до списку "небажаних осіб" громадян росії. Раніше в'їзд було заборонено Філіпу Кіркорову, Євгену Петросяну, Сергію Безрукову та іншим артистам-путіністам.