Контракти.ua

1489  —  17.03
Пояснив, де і як треба вести бізнес. Путін провів зустріч із російськими олігархами
Пояснив, де і як треба вести бізнес. Путін провів зустріч із російськими олігархами

Російський диктатор Володимир Путін сьогодні, 16 березня, вперше з початку повномасштабного вторгнення в Україну провів зустріч з найбільшими підприємцями Росії.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Guardian та Meduza.

Путін на зустрічі з бізнесменами переконував, що "в Росії краще", а також що "антиросійськими санкціями Європа покарала саму себе".

Диктатор закликав їх інвестувати в нові технології, виробничі потужності та підприємства, щоб допомогти Росії подолати "спроби Заходу зруйнувати її економіку".

За його словами, у РФ відкриваються "величезні можливості практично для будь-якого бізнесу".

"Ті, хто залишився тут і реально працює, виявилися розумнішими, енергійнішими, ефективнішими, ніж ті, хто виїхали і дають поради нашим недоброзичливцям. Я часто від вас чув, що там (на Заході, - ред.) надійніше. А тепер? Ми всі маємо розуміти, що тут основа нашого існування", - заявив Путін.

Зазначимо, на зустрічі були присутні мільярдери Олег Дерипаска, Володимир Потанін, Олексій Мордашов, Герман Хан, Віктор Вексельберг, Віктор Рашніков, Андрій Мельниченко та Дмитро Мазепін. Майже всі вони потрапили під санкції Заходу з лютого минулого року.

Виступаючи сьогодні, Путін заявив, що у нього не було іншого вибору, окрім як "ввести свої сили в Україну".

За його словами, Росія зіткнулася з "війною санкцій", але швидко переорієнтовує свою економіку на країни, які не вводили обмежень проти держави-агресора.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло про те, що 16 березня російський диктатор Володимир Путін збере олігархів. Ця зустріч стане першою вперше з 24 лютого 2022 року, коли Росія вторглася в Україну.

Також ми писали, що нещодавно Путін заявив, що нинішні міжнародні проблеми начебто почалися після розвалу СРСР.

Статьи по теме
Кадрові перестановки у Міноборони РФ: Піонтковський пояснив, навіщо так публічно підвищили Герасимова і понизили Суровікіна
Кадрові перестановки у Міноборони РФ: Піонтковський пояснив, навіщо так публічно підвищили Герасимова і понизили Суровікіна

Ці перестановки – результат величезної гризні у вищому керівництві Російської Федерації, зазначив російський опозиціонер.
15.01 — 845

"Кров за кров": Жданов пояснив, чому Кадиров шукає "шляхи відступу" з Чечні

За словами експерта, Кадиров, ймовірно, шукає собі систему безпеки — "тепле місце, де його не зможуть дістати".
08.09.22 — 947