Контракти.ua

550  —  28.02.23
Росія вже не зможе захопити значні території України – Пентагон
Росія вже не зможе захопити значні території України – Пентагон

У Пентагоні не очікують, що Росія зможе досягти якихось значних успіхів в Україні. Про це заявив заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль.

Про це повідомляє Reuters.

Як сказав Каль на слуханнях у Палаті представників Конгресу США, у Пентагоні не очікують, що Росія отримає значні територіальні придбання в Україні найближчим часом і назвав ситуацію на фронті "виснажливою стомлюючою роботою".

На думку Каля, немає підстав очікувати на якийсь прорив росіян в Україні, і що Кремль не зможе "добитися значних територіальних успіхів у будь-який час протягом наступного року або близько того".

Статьи по теме
Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленський
Україна отримала від США проєкт щодо гарантій безпеки, - Зеленський

Сполучені Штати передали Україні проєкт щодо гарантій безпеки, над яким сторони надалі будуть працювати.
12.12 — 199

Axios: у “напружених” переговорах між США та Україною домінувало питання повоєнних кордонів
Axios: у “напружених” переговорах між США та Україною домінувало питання повоєнних кордонів

Переговори між США та Україною були зосереджені на тому, де, згідно з мирною угодою, буде проведено де-факто кордон з Росією.
01.12 — 219

Київ отримав лише
Київ отримав лише "сигнали". США та РФ обговорили завершення війни без України, - Reuters

Україна останнім часом отримала від Сполучених Штатів ряд "сигналів" стосовно пропозицій по угоді про завершення війни, але участі у обговорення деталей мирного плану не брала.
19.11 — 173