Контракти.ua

467  —  10.02
Розкол путінських еліт: Пригожин на взльоті?
Розкол путінських еліт: Пригожин на взльоті?

Віктор Андрусів: Я завжди казав, що реальна опозиція в росії може виникнути тільки з влади. Розкол між умовними Шойгу з Герасімовим та Пригожиним з Кадировим – це вже не просто здогадки. Фактично, система бореться з будь-якою загрозою путінського наступника.

В грудні я написав, що рейтинги і популярність Кадирова можуть дозволити йому претендувати на роль майбутнього президента. Очевидно, це помітив не тільки я і Кадирова різко прибрали з публічного простору. Більше того, він ще й заявив, що за жодних обставин не буде йти в президенти росії.

Після провалу Суровікіна, а також великого провалу Вагнера під Бахмутом (а саме майже 10 тисяч загиблих без жодного успіху. Соледар брали дшв) – настала черга Пригожина. Спочатку його зовсім усунули від планування бойових дій, а зараз він заявив, що перестав вербувати зеків. Хоча правда завжди була в тому, що ніякої участі в плануванні він і не брав, а зеків перестав вербувати, бо ніхто вже не вербується. Тим не менше, популярність Пригожина не пройшла даремно. Відомо, що він зібрав на свою підтримку воєнкорів та блогерів, які безперестанку піарять його Вагнер.

Нове дослідження Ікар показує, що Пригожин різко збільшив свою впізнаваність за місяць. Якщо в грудні 41% не знав хто це, то в січні таких 23%. Його ріст також став ще більш відчутним після зникнення Кадирова, і в дуже умовному, але рейтингу наступних президентів він посів 2 місце.

Стратегія Пригожина – дочекатись провалу Шойгу і Герасімова, і виглядає так, що чекати йому не довго. ЧВК Патріот, створене під Шойгу, розгромлене під Вугледаром навіть не встигло нормально заявити про своє існування. Очевидно, що провали «великого наступу», який вже триває, і коштує по 1000 життів російських солдат – не минуть безслідно для Шойгу. Тому Пригожин тримає себе на плаву і готується мочити головного оленевода росії.

Для нас це все дуже важливо. Розкол еліти навколо путіна і формування нових політичних гравців прискорить падіння режиму та кінець «сво».

ПС. Нагадую про наш збір (https://t.me/victor_andrusiv/955) на ремонти автомобілів 10, 72, 95 бригад

Автор: Віктор Андрусів, громадський діяч, публіцист, військовослужбовець ЗСУ

Статьи по теме
Розпад Росії: Путін апелює до глибинних страхів еліти та рядових росіян
Розпад Росії: Путін апелює до глибинних страхів еліти та рядових росіян

Сергій Громенко: Подія: 23 лютого 2022 року в привітанні з нагоди «Дня захисника Вітчизни» міністр оборони Росії Сергій Шойгу наголосив, що «колективний Захід», використовуючи Україну, прагне розчленувати Росію та позбавити її незалежності. Захід ставить собі за мету розвал Росії та встановлення контролю над її колишніми частинами, заявив Володимир Путін в інтерв’ю телеканалу «Россия 1» після мітингу-концерту в Лужниках, який відбувся 24 лютого.
02.03 — 522

Якби Росія перемогла: варто розглянути альтернативний сценарій
Якби Росія перемогла: варто розглянути альтернативний сценарій

Карл Більдт: Агресивна війна президента Росії Владіміра Путіна була величезним стратегічним провалом, і для нього вона обов'язково стане ще гіршою. Проте, щоб оцінити, що було і що залишається на кону, варто розглянути альтернативний сценарій, в якому «спецоперація» Кремля спрацювала.
23.02 — 695

Позбавити можливості воювати – єдиний шанс перемогти ворога. І ця справа дійсно не з простих
Позбавити можливості воювати – єдиний шанс перемогти ворога. І ця справа дійсно не з простих

Костянтин Машовець: На мій, досить суб'єктивний та упереджений погляд, головним сенсом стратегії України у нинішній війні повинно бути не суто військове питання, пов'язане із необхідністю нанести нашому нинішньому противнику найбільш значну й найбільш чутливу військову поразку на полі бою, а зовсім інше прагнення. Поясню...
17.02 — 718