Контракти.ua

1072  —  22.01
Московський патріарх Кирило закликав своїх підлеглих “мобілізувати парафіян”
Московський патріарх Кирило закликав своїх підлеглих “мобілізувати парафіян”

Голова РПЦ спонукає парафіяльних священників збирати гроші, речі та продукти для російських окупантів.

Голова Російської православної Церкви патріарх Кирило (Гундяєв) вважає, що кожна парафія повинна допомагати російським окупантам на фронті, а священники самі повинні їхати на передову. Пише ТСН. 

Як повідомляє офіційний сайт РПЦ, про це він говорив на святковій трапезі в Богоявленському кафедральному соборі в Єлохові - північно-східному історичному районі Москви.

“Нам потрібно мобілізувати наших парафіян, щоби вони збирали речі, продукти. Шукайте можливості, збирайте гроші, надсилайте посилки, по можливості самі їдьте, підтримайте військовослужбовців”, - заявив патріарх Кирило, який послідовно підтримує війну, яку розв’язав Путін в Україні.

Очільник РПЦ  при цьому нарікав, що в медійному просторі досі нечасто говорять про допомогу від його підлеглих тим, хто зі зброєю в руках прийшов на українську землю.

Нагадаємо, раніше патріарх РПЦ Кирило після літургії в новозбудованому Князь-Володимирському храмі, який споруджувався на кошти Росгвардії, буквально зацитував один із пунктів військової доктрини РФ, який дозволяє застосовувати ядерну зброю.