Контракти.ua

470  —  20.01
Москва відправить недороблені танки "Армата" на фронт для пропаганди, - британська розвідка
Москва відправить недороблені танки

Росія, напевно, розглядає можливість відправки невеликої кількості своїх нових основних бойових танків Т-14 "Армата" в Україну. Але використовуватися вони можуть переважно у пропагандистських цілях.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

Як наголошується у зведенні, наприкінці грудня 2022 року на знімках було видно Т-14 на полігоні на півдні Росії: це місце було пов'язане з діями перед використанням в Україні. Це сталося після того, як проурядові російські ЗМІ заявили, що Т-14 готуються до розгортання. Проте незрозуміло, чи Росія перевезла цей тип танків в Україну.

За даними британської розвідки, будь-яке розгортання Т-14, можливо, буде ризикованим рішенням для Росії. Протягом одинадцяти років розробки програма супроводжувалася затримками, скороченням запланованого розміру парку та повідомленнями про виробничі проблеми. Додатковим викликом для Росії є коригування свого логістичного ланцюжка для обслуговування Т-14, оскільки він більший і важчий за інші російські танки.

"Якщо Росія розгорне Т-14, швидше за все, це буде зроблено насамперед у пропагандистських цілях", - зазначають у Міноборони Британії.

Танків виготовлено лише кілька десятків, а "командири навряд чи довірятимуть машині у бою", йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, танк "Армата" найбільше відомий тим, що він затих посеред площі під час репетиції військового параду в травні 2015 року.

Статьи по теме
Занадто оптимістичний. Бюджет Росії не відповідає витратам на війну, - британська розвідка
Занадто оптимістичний. Бюджет Росії не відповідає витратам на війну, - британська розвідка

Державний бюджет Росії на 2023 рік занадто оптимістичний та не відповідає витратам на війну. Тому фінансування інших сфер бюджету, ймовірно, зменшать.
12.12.22 — 329

Головний спонсор російської армії. Іран посилить допомогу РФ, - британська розвідка
Головний спонсор російської армії. Іран посилить допомогу РФ, - британська розвідка

Іран та Росія найближчими місяцям посилять співпрацю у військовій сфері. Ймовірно, РФ просить надати сотні балістичних ракет.
11.12.22 — 359