Контракти.ua

533  —  14.12.22
США не виявили ознак потрапляння зброї в Україні не в ті руки – Пентагон
США не виявили ознак потрапляння зброї в Україні не в ті руки – Пентагон

Сполучені Штати не отримали жодних підтверджень, що західна зброя, надана Україні як оборонна допомога, могла бути перенаправлена в треті країни.

Про це заявив у вівторок під час брифінгу речник Пентагону генерал Патрік Райдер, передає Укрінформ.

«Наразі ми не маємо достовірної інформації, яка вказувала б на те, що мало місце будь-яке перенаправлення української допомоги для незаконного використання»,- зауважив офіційний представник Міноборони США.

У цьому зв’язку він підкреслив, що результати на полі бою свідчать самі за себе.

«Ми й далі бачимо, як українці застосовують можливості, надані США та міжнародним співтовариством для того, аби посилити захист своєї нації та повернути суверенну територію», - підкреслив генерал.

Статьи по теме
Росія планує буферну зону з боку Придністров’я: експерт оцінив можливості ворога
Росія планує буферну зону з боку Придністров’я: експерт оцінив можливості ворога

За наявною інформацією, за останні 12 років Москва не надсилала до Придністров’я жодних додаткових сил та засобів.
09.04 — 260

"Ми не є пріоритетом": Зеленський оцінив вплив війни з Іраном на підтримку США

Президент України Володимир Зеленський заявив, що затяжна війна США та Ізраїлю проти Ірану може ще більше послабити американську підтримку Києва.
05.04 — 207

У Міноборони назвали кількість уражених цілей РФ за березень
У Міноборони назвали кількість уражених цілей РФ за березень

Міністерство оборони повідомило, що за березень Сили оборони України уразили понад 151 тисячу цілей ворога.
05.04 — 194