Контракти.ua

580  —  07.12.22
У Мінфіні назвали суму міжнародної допомоги Україні
У Мінфіні назвали суму міжнародної допомоги Україні

Україна з початку війни отримала від міжнародних партнерів 27,2 млрд доларів допомоги. У наступному році ця сума збільшиться.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву заступника міністра фінансів Романа Єрмоличева у інтерв’ю "Укрінформ".

"Якщо говорити про міжнародну співпрацю, то цьогоріч Україна уже отримала 27,2 млрд доларів допомоги від зарубіжних партнерів", - сказав він.

За його словами, наступного року ця цифра зросте. Початковий план залучення міжнародної допомоги - близько 38 млрд на покриття дефіциту бюджету у наступному році.

"А це складна й копітка робота. Ми ж розуміємо, що іноземні країни не просто дають нам кошти, скільки б не попросили. Усе це ‒ кошти їхніх платників податків, котрим вони мають пояснювати, на що саме Україна витрачає наданий ресурс", - додав Єрмоличев.

Статьи по теме
Чи вийде Україна з Донбасу: Сибіга розповів, що саме Київ погодив з Вашингтоном
Чи вийде Україна з Донбасу: Сибіга розповів, що саме Київ погодив з Вашингтоном

Андрій Сибіга заявив, що гарантії безпеки від США не зачіпають територіальну цілісність України, а перемир’я стане основою для мирних переговорів.
вчера, 08:44 — 252

Три сценарії війни: що прогнозують аналітики щодо України у 2026-му
Три сценарії війни: що прогнозують аналітики щодо України у 2026-му

Попри "оптимізм" переговорів в Абу-Дабі, експерти прогнозують або виснажливу боротьбу, або примус України до важких територіальних поступок.
29.01 — 264

Федоров призначив
Федоров призначив "Флеша" радником: Україна посилює РЕБ і зв’язок на фронті

Міністр оборони України Михайло Федоров повідомив про посилення технологічного блоку оборони та призначення Сергія Бескрестнова (позивний "Флеш") радником з технологічних напрямів.
25.01 — 211