Контракти.ua

539  —  08.12.22
Найбільша розвідувальна компанія світу допоможе Україні: що відомо
Найбільша розвідувальна компанія світу допоможе Україні: що відомо

Найбільша у світі розвідувальна компанія Recorded Future та уряд України оголосили про співпрацю у сфері кіберзахисту.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал Міністерства цифрової трансформації України.

 

Як зазначено у повідомленні відомства, у межах підписаного меморандум передбачено заходи із захисту критичної інфраструктури в Україні від військової та кіберагресії з боку Росії. Також існує домовленість про спільну роботу над створенням нових продуктів і технологій, які потім зможуть використовувати в усьому світі.

"У межах меморандуму Recorded Future надасть свою розвідувальну платформу, спеціалізованих інженерів та аналітиків розвідки. Зі свого боку Мінцифра надасть власну експертизу та спеціалістів, які співпрацюватимуть з Recorded Future", - йдеться у повідомленні.

Мінцифри нагадало, що з початку повномасштабної війни компанія Recorded Future вже:

  • надала розвідувальні дані для захисту критичної інфраструктури України;
  • допомогла в розслідуванні воєнних злочинів росіян;
  • відкрила доступ до програмної платформи Intelligence Cloud на понад 10 млн доларів.

Нещодавно РБК-Україна повідомляло, що Росія збирається активізувати кібератаки проти України, направивши їх на критично важливу інфраструктуру та підрив довіри до влади, щоб перешкодити військовій і гуманітарній підтримці.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну на об'єкти енергетичної інфраструктури було здійснено понад 1 200 000 кібератак.

Російські хакери постійно атакують Україну, зокрема енергетичні об'єкти. Проте завдяки підготовці та швидкому реагуванню ворогу не вдасться повністю знеструмити Україну.