Контракти.ua

627  —  05.12.22
В Україні створено рекордний запас дров, – Держлісагентство
В Україні створено рекордний запас дров, – Держлісагентство

Станом на 1 грудня на складах зберігається понад 260 тис. кубічних метрів паливної деревини. Запаси створені по всій Україні.

Про це повідомив у Facebook очільник агентства Юрій Болоховець.

"За підсумками останнього тижня заготівля також тримається на рекордних позначках і значно перевищує реалізацію. Загалом у грудні передбачена заготівля 314 тис. кубічних метрів дров", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що продовжуються поставки дров в східні та південні прифронтові райони. Великий осяг палива передається військовим.

"Ситуація в українській енергетиці дуже напружена. Не можна виключати найгірші сценарії. Але дровами країна забезпечена. Лісівники цього року доклали максимум зусиль, щоб українці були з теплом", – зауважив голова Держлісагентства.

Статьи по теме
Кабмін оцінив підготовку до нового опалювального сезону у 278 млрд гривень
Кабмін оцінив підготовку до нового опалювального сезону у 278 млрд гривень

Український уряд уже розпочинає підготовку до наступного опалювального сезону. Загальна вартість плану становить майже 278 млрд гривень.
19.03 — 322

Як Харків готуватимуть до наступного опалювального сезону: подробиці від мера міста
Як Харків готуватимуть до наступного опалювального сезону: подробиці від мера міста

Мер Харкова Ігор Терехов назвав пріоритетом у підготовці Харкова до наступного опалювального сезону відхід від централізованого опалення.
09.04.24 — 477

Уряд виділив 1,4 млрд грн для реагування на проблеми з опаленням
Уряд виділив 1,4 млрд грн для реагування на проблеми з опаленням

Кабінет міністрів України виділив 1 млрд 409 млн грн на закупівлю стратегічного запасу матеріальних резервів для оперативного реагування на проблеми тепло- і водопостачання, які очікуються у зв'язку з війною.
27.08.22 — 708