Контракти.ua

950  —  05.12.22
Якою буде ситуація на фронті взимку: у розвідці США зробили прогноз
Якою буде ситуація на фронті взимку: у розвідці США зробили прогноз

Темпи ведення бойових дій в Україні будуть знижені найближчими місяцями.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву директора Національної розвідки США Евріл Хейнс на щорічному Форумі національної оборони у Каліфорнії.

 

Вона зауважила, що розвідка вже бачить темпи зниження ведення боїв, проте не бачить зниження "волі українських сил опору".

"Ми очікуємо, що спостерігатимемо це і в найближчі місяці", - наголосила вона.

Хейнс додала, що питання полягає в тому, якою буде ситуація на фронті після завершення зимового періоду.

Вона сказала, що українські та російські військові спробують переоснастити та поповнити запаси для підготовки до контрнаступу після зими, але постало питання, як це виглядатиме.

"Насправді ми маємо достатній скептицизм щодо того, чи будуть росіяни насправді готові це зробити. Я думаю, що українці в цей період більш оптимістичні", - заявила Хейнс.

Вона також заявила, що Сполучені Штати поки що не бачили з боку Китаю військової допомоги Росії, проте Пекін підтримує Москву іншими засобами.

"Китай продовжує грати на обох сторонах. Тобто вони продовжують працювати з Росією з низки питань, продовжують контакти, знаходять можливість підтримувати Росію на міжнародних майданчиках, допомагати їм якось упоратися, надають підтримку у різних формах", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше британська розвідка назвала причину, через яку російська армія більше не може наступати.