Контракти.ua

260  —  30.11.22
Дефіциту пального не передбачається – Шмигаль
Дефіциту пального не передбачається – Шмигаль

Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що енергетичних ресурсів, зокрема пального, в Україні достатньо, щоб стабільно пройти зиму.

Про це він сказав під час засідання уряду.

За словами прем'єра, у зиму Україна входить із 14 млрд кубічних метрів газу в сховищах і з 1,3 млн тонн вугілля на складах.

!Цього ресурсу вистачить для того, аби стабільно пройти зиму", - запевняють в уряді.

"Це стосується не лише газу та вугілля, але й пального. В умовах збільшення імпорту дизельних та бензинових генераторів, розуміємо, що попит на пальне може зрости. Але його дефіциту Міністерство економіки не передбачає. Уряд перебуває в постійному діалозі з мережами пального й уважно стежить за балансом імпорту та споживання", - додав Шмигаль.

За його словами, імпорт в останні місяці складав близько 700 тисяч тонн щомісячно, і це дозволяє забезпечити потреби споживачів.

Статьи по теме
Ціни на бензин, дизель та автогаз прискорили падіння
Ціни на бензин, дизель та автогаз прискорили падіння

Роздрібні ціни на бензин та дизельне пальне в Україні 19 січня 2023 року порівняно з попереднім торговим днем знизилися. Автогаз подешевшав на 30 копійок.
20.01 — 232

В Україні може здешевшати паливо
В Україні може здешевшати паливо

Особливих коливань цін на пальне не передбачається. Цілком можливе зниження вартості, оскільки світові котирування попри антиросійські санкції впали, а закупівельні ціни для України утримуються попередніми.
10.12.22 — 299

Вартість палива на АЗС знижується.
Вартість палива на АЗС знижується.

Ціни на автогаз знижуються на АЗС в Україні. Це пов'язано зі збільшенням кількості пропозицій імпортного палива.
30.06.22 — 491