Контракти.ua

512  —  28.11.22
По всій Україні застосовуються аварійні відключення електрики
По всій Україні застосовуються аварійні відключення електрики

Через дефіцит потужності по всій Україні застосовуються аварійні відключення електроенергії.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго".

"Внаслідок стрімкого зростання дефіциту потужності 28 листопада застосовуються аварійні відключення по всій території України. Причиною збільшення дефіциту потужності стали аварійні відключення блоків на кількох електростанціях", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на фоні збільшення споживання через погодні умови дефіцит потужності становить 27%. Після усунення причин аварійних відключень блоки повернуться у роботу, що зменшить дефіцит в енергосистемі та зменшить обсяги обмежень споживачів.

Укренерго нагадує, що контрольовані аварійні відключення дозволяють збалансувати енергосистему та запобігати аварійним ситуаціям у мережах. Також у компанії підкреслили, що загальний дефіцит в енергосистемі – це наслідок вже 7 хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі. Ремонти тривають цілодобово.

Статьи по теме
Українці платять половину ринкової ціни за світло і газ, - МВФ
Українці платять половину ринкової ціни за світло і газ, - МВФ

Незважаючи на підвищення цін на електроенергію, українські тарифи для населення все ще далекі від ринкових. Однак зростання тарифів не має залишити без захисту вразливі домогосподарства.
03.07 — 329

Що буде з тарифами на газ, світло й тепло восени: відповідь економіста
Що буде з тарифами на газ, світло й тепло восени: відповідь економіста

Уряд поки не планує підвищення тарифів на опалення, газ і світло. Але ситуація може різко змінитися через обстріли.
12.06 — 299

Європейський інвестиційний банк надає Україні €300 млн на відновлення енергетики та критичної інфраструктури
Європейський інвестиційний банк надає Україні €300 млн на відновлення енергетики та критичної інфраструктури

Європейський інвестиційний банк надає Україні 300 млн євро на відновлення енергетики та критичної інфраструктури.
09.04 — 352