Контракти.ua

1002  —  02.11.22
В Україні ввели графіки погодинних відключень світла
В Україні ввели графіки погодинних відключень світла

З 6 ранку 2 листопада в Україні ввели в дію графіки погодинних відключень електроенергії.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Facebook.

"Диспетчерський центр НЕК "Укренерго" надав операторам розподільчих мереж (обленерго) обсяги для обмеження електропостачання саме в форматі графіків погодинних відключень електроенергії для споживачів у Центральному (Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська та Житомирська області) та Північному (Сумська, Харківська та Полтавська області) регіонах країни", – повідомили в Укренерго.

Графіки погодинних відключень передбачають, що певні групи споживачів будуть обмежувати щодня, але за певним розкладом, складеним операторами розподільчих мереж для кожної області.

Зазначається, що графіки відключення у такому форматі вже мали бути розроблені та оприлюднені обленерго заздалегідь.

Такі обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, які постраждали від російських обстрілів. А також щоб дати можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням всіх споживачів.

Графіки можна знайти на сайтах обленерго.

Статьи по теме
Тариф постачальника
Тариф постачальника "останньої надії" на ринку електроенергії зросте з 1 квітня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) встановила новий рівень тарифу на послуги постачальника "останньої надії" на II квартал 2021 року. Тариф зріс 16,2%.
10.03.21 — 1259