Контракти.ua

766  —  18.10.22
Ранкова атака дронами та ракетами: що відомо
Ранкова атака дронами та ракетами: що відомо

Російські війська вчинили нову ракетну атаку на Україну, в тому числі на енергетичну інфраструктуру.

Київ. Три удари по об'єкту енергетичної інфраструктури на Лівому березі, в Деснянському районі.

Житомир. Два прильоти по об'єкту енергетичної інфрастуктури. Місто без води та світла.

Дніпро. Дві ракети по об’єкту енергетичної інфраструктури. Без електрики лишилися окремі райони Дніпра, Синельникового та Васильківки. Знеструмлена одна з насосних станцій «Дніпроводоканалу». На лівому березі міста перебої з водою.

Миколаїв. Ракетами С-300 русня зруйнувала двоповерховий житловий будинок в Центральному районі міста та квітковий базар.

Запоріжжя. Два прильоти дронів-камікадзе. Є влучання в об'єкт інфраструктури. Також є влучання ракети по складському приміщенні.

Кривий Ріг. По північній частині Кривого Рогу ворог завдав удар. Вілкул наразі не коментує наслідків.

Харків. Під обстріл потрапив район промислового підприємства. Ракети вилітали з Бєлгорода.

Статьи по теме
Росія планує буферну зону з боку Придністров’я: експерт оцінив можливості ворога
Росія планує буферну зону з боку Придністров’я: експерт оцінив можливості ворога

За наявною інформацією, за останні 12 років Москва не надсилала до Придністров’я жодних додаткових сил та засобів.
09.04 — 260

"Ми не є пріоритетом": Зеленський оцінив вплив війни з Іраном на підтримку США

Президент України Володимир Зеленський заявив, що затяжна війна США та Ізраїлю проти Ірану може ще більше послабити американську підтримку Києва.
05.04 — 207

У Міноборони назвали кількість уражених цілей РФ за березень
У Міноборони назвали кількість уражених цілей РФ за березень

Міністерство оборони повідомило, що за березень Сили оборони України уразили понад 151 тисячу цілей ворога.
05.04 — 194