Контракти.ua

556  —  17.10.22
США і Британія погодилися посилити співпрацю щодо санкцій проти Росії
США і Британія погодилися посилити співпрацю щодо санкцій проти Росії

США та Велика Британія погодилися зміцнити свою співпрацю у впровадженні та забезпеченні фінансових санкцій. Країни намагаються ускладнити Росії та іншим країнам можливість уникнути економічних покарань, які були накладені Заходом.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Financial Times.

У спільному повідомленні, яке отримало FT, високопосадовці казначейства США та Великобританії заявили, що вирішили вивести свою співпрацю на "новий рівень".

"Ми визначимо можливості для об’єднання досвіду, творчого осмислення викликів, з якими ми стикаємося, для вивчення можливостей для узгодження способів впровадження санкцій і надання допомоги нашим зацікавленим сторонам за допомогою спільних продуктів або шляхом надання вказівок, які є результатом негласної співпраці", - написали директор Управління контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США Андреа Гакі, і директор Управління впровадження фінансових санкцій Міністерства фінансів Великобританії Джайлз Томсон.

Посадовці зазначили, що з часом розраховують усвідомити переваги їхньої співпраці не лише щодо санкцій, запроваджених у відповідь на вторгнення Росії в Україну, але й щодо інших загальних режимів санкцій.

Тим часом Міністерство фінансів США планує створити нову посаду головного економіста з питань санкцій для вивчення економічного ефекту санкцій, а OFSI розширюється до більшої організації.

Гакі та Томсон заявили, що OFAC та OFSI особливо зосереджені на спільних підходах до кіберзагроз та зловживання віртуальними активами, покращення обміну інформацією та забезпечення того, щоб санкції не заважали гуманітарній торгівлі та допомозі тим, хто її потребує.

Вони також додали, що фінансові санкції й надалі залишатимуться життєво важливим інструментом для підтримки відповідних цілей зовнішньої політики та національної безпеки США та Британії.

Статьи по теме
США на переговорах із Зеленським не йдуть на компроміс щодо мирної угоди, - WSJ
США на переговорах із Зеленським не йдуть на компроміс щодо мирної угоди, - WSJ

Американські чиновники провели в Берліні кількагодинні переговори з президентом України Володимиром Зеленським. США чинять тиск, щоб домовитися про мир до кінця року, але між сторонами існують суттєві розбіжності, особливо щодо контролю над територіями на Донбасі.
15.12 — 186

Санкції не зупинили експорт: грецькі танкери допомагають Росії продавати нафту
Санкції не зупинили експорт: грецькі танкери допомагають Росії продавати нафту

Грецькі нафтові танкери продовжують працювати в російських портах Фінської затоки, сприяючи експорту нафти з РФ, попри санкції ЄС.
14.12 — 159

США вважають прогресом ідею Зеленського провести референдум щодо мирної угоди, - Axios
США вважають прогресом ідею Зеленського провести референдум щодо мирної угоди, - Axios

Сполучені Штати Америки вважають прогресом заяву президента України Володимира Зеленського про можливе проведення референдуму щодо мирної угоди, яка передбачає передачу частини української території.
13.12 — 190