Контракти.ua

546  —  12.10.22
США планують надати Україні $4,5 мільярда найближчими тижнями
США планують надати Україні $4,5 мільярда найближчими тижнями

Найближчими тижнями США мають намір виділити Україні пряму бюджетну підтримку у розмірі 4,5 мільярда доларів.

Про це заявила міністр фінансів США Джанет Єллен, передає Reuters.

Як зазначається, два тижні тому Конгрес затвердив це фінансування, таким чином, загальна пряма бюджетна підтримка України від США становитиме 13,5 млрд доларів у вигляді безоплатної допомоги.

«Ми прагнемо надати вам це фінансування якнайшвидше, тому що ми знаємо, наскільки це важливо для підтримки вашого мужнього опору незаконному російському вторгненню», - сказала Єллен.

За її словами, Вашингтон також долучився до основних кредиторів України, призупинивши виплати з обслуговування двостороннього боргу країни цього та наступного року.

Єллен також закликала партнерів і союзників якнайшвидше виконати зобов'язання щодо підтримки України та приєднатися до Сполучених Штатів, оскільки Росія продовжує свої варварські атаки на країну.

«Дозвольте мені внести ясність: міжнародна підтримка України — це колективні зусилля. Ми закликаємо наших партнерів та союзників приєднатися до нас, оперативно виконавши свої зобов'язання перед Україною та активізувавши зусилля, щоб зробити більше — як для допомоги Україні у продовженні надання основних державних послуг, так для допомоги у відбудові та відновленні України», — сказала американський міністр.

Статьи по теме
Мільйони барелів нафти з РФ можуть
Мільйони барелів нафти з РФ можуть "зависнути" у морі через санкції США, - Bloomberg

Близько 48 млн барелів російської нафти можуть "зависнути" у морі через санкції США. Зрештою, десятки танкерів будуть вимушені шукати альтернативні порти призначення.
21.11 — 228

Міжнародні резерви України у вересні зросли до $46,52 млрд
Міжнародні резерви України у вересні зросли до $46,52 млрд

Міжнародні резерви України у вересні 2025 року зросли на 1,1% і на 1 жовтня становили 46,52 млрд дол. США.
08.10 — 260

Великий бізнес забезпечив надходження ₴358 мільярдів до бюджету за дев'ять місяців
Великий бізнес забезпечив надходження ₴358 мільярдів до бюджету за дев'ять місяців

Великі платники податків за дев'ять місяців цього року сплатили до загального фонду Державного бюджету 358,2 млрд грн.
06.10 — 232