Контракти.ua

543  —  07.10.22
Японія розширила санкції проти Росії
Японія розширила санкції проти Росії

Уряд Японії запровадив нові санкції проти Росії за спробу Москви в односторонньому порядку анексувати чотири області України. До списку осіб, які підлягають заморожуванню активів, додасться 81 особа та дев'ять організацій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на NHK .

До них входять високопоставлені урядовці та організації, пов'язані з військовими. Також до списку додані проросійські сепаратисти на сході та півдні України, які, як вважається, несуть пряму відповідальність за односторонню анексію.

Заступник головного секретаря кабінету міністрів Кіхара Сейджі заявив журналістам, що кроки, які Росія називає "референдумами", обмежують суверенітет і територіальну цілісність України і є порушенням міжнародного права.

Він сказав, що Японія рішуче засуджує їх, додавши, що його країна не може миритись зі спробами Росії в односторонньому порядку змінити статус-кво.

Кіхара сказав, що Японія продовжуватиме співпрацювати з іншими членами G7 та світовою спільнотою, щоб просувати жорсткі санкції проти Росії.

Статьи по теме
НАТО готує безлюдну роботизовану зону на кордоні з РФ та Білоруссю
НАТО готує безлюдну роботизовану зону на кордоні з РФ та Білоруссю

НАТО планує створити на східному фланзі майже безлюдну, роботизовану зону з високотехнологічними засобами спостереження та озброєння. Це допоможе зберегти життя солдат на першому етапі потенційного наступу.
25.01 — 219

Більше політики, ніж війни: у розвідці розповіли, скільки насправді ракет
Більше політики, ніж війни: у розвідці розповіли, скільки насправді ракет "Орешнік" має Росія

Російська пропаганда перебільшує загрозу від балістичної ракети «Орєшнік». Це зброя, побудована на старих технологіях, яка частіше використовується для залякування Заходу, ніж для реальних бойових завдань.
25.01 — 219

Росія допомагає Ірану придушувати протести без прямого втручання, - ЗМІ
Росія допомагає Ірану придушувати протести без прямого втручання, - ЗМІ

Росія активно підтримує Іран у придушенні протестів, постачаючи зброю та технології контролю. Кремль обирає дискретну допомогу замість прямого військового втручання, зберігаючи власні інтереси.
16.01 — 272