Контракти.ua

941  —  01.10
Російським правоохоронцям заборонили залишати країну, - ЗМІ
Російським правоохоронцям заборонили залишати країну, - ЗМІ

У Росії поліцейським заборонили виїжджати за кордон на тлі мобілізації. А правоохоронці, які мають допуск до держтаємниці, мають здати закордонні паспорти.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на російські ЗМІ.

Як стверджує російське видання "База", розпорядження про заборону виїзду було підписано 23 вересня. Заборона діє щодо всього особового складу та керівництва МВС, включаючи жінок.

Поліцейським не можна виїжджати навіть у 15 країн, які раніше рекомендували силовикам для відвідування. Йдеться про Абхазію, Азербайджан, Вірменію, Білорусь, В'єтнам, Казахстан, Киргизстан, Китай, Таїланд, Кубу, Таджикистан, Туреччину, Туркменістан, Узбекистан і Південну Осетію.

Тепер тим, у кого раніше було погоджено закордонний відпочинок, потрібно надати копії квитків та броні готелів, які було зроблено до 21 вересня.

Як пише видання, це навіть не гарантує можливості виїзду. Однією зі співробітниць правоохоронних органів РФ заборонили виїзд, незважаючи на броні квитків та готелів.

Нагадаємо, після оголошення російським президентом Путіним про мобілізацію з Росії масово почали виїжджати чоловіки. Призовники біжать до сусідніх країн, зокрема до Казахстану та Грузії.

У зв'язку з цим влада РФ прийняла рішення видавати повістки чоловікам прямо на кордоні. Мобілізаційний пункт було розгорнуто на контрольно-пропускному пункті "Верхній Ларс" - російсько-грузинський кордон.

Також на тлі мобілізації у деяких містах Росії спалахнули протести. Масові акції були помічені на Кавказі.

Статьи по теме
Російські виші перейшли на «воєнний стан» - ЗМІ
Російські виші перейшли на «воєнний стан» - ЗМІ

Після 24 лютого виші рф стикнулися з посиленим пресингом: за викладачами стежать, запроваджують пропагандистські лекції, студентів цькують за антивоєнні пости, насаджується культ «спецоперації z».
18.04 — 2136

Експомічник Путіна Сурков заарештований у Росії, - ЗМІ
Експомічник Путіна Сурков заарештований у Росії, - ЗМІ

Один із ідеологів путінськоїї Росії, колишній куратор "ЛДНР" від Кремля Владислав Сурков заарештований в Москві.
13.04 — 2703