Контракти.ua

403  —  30.09.22
Можемо повторити: ЗСУ на Херсонщині здатні застосувати “харківський сценарій” — Жданов
Можемо повторити: ЗСУ на Херсонщині здатні застосувати “харківський сценарій” — Жданов

У перспективі контратакувальні дії українських військових підрозділів на Херсонському напрямку можуть призвести до швидкого та масштабного звільнення території.

За допомогою ударів авіацією та артилерією ЗСУ планомірно доводять угруповання російської армії в Херсонській області до повної недієздатності. В перспективі контрнаступ може набути такого ж розмаху, який спостерігали на території Харківської області. Пише ТСН. 

Про це говорив у своєму огляді в четвер, 29 вересня, військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, підрозділи ЗСУ на Херсонському напрямку продовжують завдавати вогневого ураження угрупованню противника.

“На скільки я розумію, ухвалено рішення знищувати його поступово, доводячи до стану небоєздатності, не ризикувати нашими людьми і не штурмувати в лобових атаках позиції російських військ”, - зазначив він.

Жданов підкреслив, що для ударів по ворогу застосовується насамперед авіація та артилерія, але в перспективі контратакувальні дії ЗСУ можуть набути такого ж розмаху, який був на Слобожанському напрямку, коли все почалося з контратаки і закінчилося звільненням більшої частини окупованої території Харківської області.

Нагадаємо, колишній французький генерал Домінік Трінкан припустив, що в жовтні українські війська можуть захопити весь правий берег Дніпра на Херсонщині, включно з обласним центром.